Anna Lewandowska rusza z nowym biznesem. Co wiadomo o EDAN Studios?

Wróżysz sukces?
Anna Lewandowska rusza z nowym biznesem. Co wiadomo o EDAN Studios?
Anna Lewandowska, fot. Akpa
19.06.2024

Annę Lewandowską poznaliśmy jako partnerkę Roberta Lewandowskiego. Niemniej 35-latki z pewnością nie można traktować jak wielu innych ukochanych znanych piłkarzy. Ania od początku zaistnienia w mediach pracuje na własne nazwisko i buduje silną markę osobistą. W efekcie sportsmenka robi karierę nie tylko na Instagramie, lecz także w biznesie. A kolejny projekt właśnie trafia do jej portfolio.

Przeczytaj też: Hanna Lis podsumowuje sytuację gospodarczą w naszym kraju: „Ceny w Polsce są kosmiczne”

Anna Lewandowska otwiera EDAN Studios w Barcelonie

Anna Lewandowska próbowała już swoich sił w wielu branżach. WAG produkuje kosmetyki, sprzedaje suplementy diety i zdrowie przekąski, tworzy kolekcje ubrań dla sportowych marek, a także organizuje sportowe obozy dla fanek. Teraz do tego wachlarza trzeba będzie doliczyć także multi-butikowe studio w Barcelonie. Co dziś więcej wiadomo na temat EDAN Studios?

To moje nowe multi-butikowe studio, w którym łączę wszystkie swoje pasje: fitness, pilates, taniec i zdrowy styl życia. To nie będzie tylko przestrzeń treningowa. Będzie to drugi dom dla miłośników aktywności fizycznej. Wszystkich chętnych zapraszam już od września, by razem ze mną oraz moim @healthy_team_barcelona odkryli na nowo radość z ruchu, w samym sercu Barcelony – pisze Ania na Instagramie.

Dodajmy, że odkąd rodzina Lewandowskich przeniosła się do słonecznej Hiszpanii, 35-latka zapragnęła rozwijać się zawodowo również w tym regionie świata. I gdy wspomniała o tym po raz pierwszy, nikt nie miał chyba wątpliwości, że sięgnie po to pragnienie. Czy nowy projekt okaże się sukcesem? Czas pokaże.

Przeczytaj też: Magdalena Boczarska protestowała pod Sejmem: „Mam wielu kolegów, którzy nie są w stanie z aktorstwa się utrzymać”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowska)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 24.06. – 30.06.
Horoskop tygodniowy 24.06. – 30.06. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie