Wojciech Szczęsny spotkał się z fanami. Jednym gestem rozczulił całą Sieć

„Klasa” - piszą internauci.
Wojciech Szczęsny spotkał się z fanami. Jednym gestem rozczulił całą Sieć
Wojciech Szczęsny, fot. IG @ wojciech.szczesny1
13.06.2024

Euro 2024 zbliża się wielkimi krokami. Nasza reprezentacja w najbliższą niedzielę zagra na niemieckim boisku swój pierwszy mecz. Polska kadra poleciała już do Hanoweru, gdzie przygotowuje się do starcia z Holandią. Jeden z ich treningów był otwarty dla widowni. Po jego zakończeniu fani mieli okazję spotkać się ze sportowcami. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jedna sytuacja, która totalnie rozczuliła internautów.

Przeczytaj też: Magdalena Boczarska protestowała pod Sejmem: „Mam wielu kolegów, którzy nie są w stanie z aktorstwa się utrzymać”

Wojciech Szczęsny spotkał się z fanami i jednym gestem wzruszył wszystkich

Nie od dziś wiadomo, że piłkarze mogą pochwalić się mianem gwiazdy – a w szczególności ci, którzy w międzynarodowych rozgrywkach reprezentują nasz kraj. Jedną z takich osób jest Wojciech Szczęsny.

Bramkarz spotkał się niedawno z fanami – dawał autografy i pozował do wspólnych zdjęć. Brzmi zwyczajnie, nieprawda? Owszem, ale podczas tego spotkania miała miejsce jedna rozczulająca sytuacja.

Panie Wojtku, czy mogę dać tego małego kibica do ręki? - poprosiła mama kilkuletniego chłopca. Pewnie - odpowiedział bez namysłu 34-latek i wziął dziecko na ręce. Później zapozował z nim do zdjęcia. Na koniec przekazał małego fana kobiecie, uważając, aby ani maluchowi, ani zebranym ludziom nie zrobić krzywdy.

Co na to fani? W Sieci pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Większość internautów twierdzi, że właśnie po takich małych gestach rozpoznaje się klasę.

Przeczytaj też: Aleksander Sikora dostał nową pracę! Prezenter ponownie pojawi się w telewizji

Polecane wideo

Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny?
Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie