Maffashion i Michael Danilczuk są parą? Julia Kuczyńska zabrała głos

O ich romansie plotkuje się od dawna.
Maffashion i Michael Danilczuk są parą? Julia Kuczyńska zabrała głos
Julia Kuczyńska, Michael Danilczuk, fot. Akpa
07.06.2024

Maffashion i Michel Danilczuk poznali się na parkiecie 27. edycji „Tańca z gwiazdami”. Ona była bohaterką programu, on jej nauczycielem. I choć para ostatecznie zajęła trzecie miejsce w walce o Kryształową Kulę, być może z show wyciągnęli znacznie więcej niż tytuł zwycięzcy.

Przeczytaj też: Liber jest znowu zakochany? „To nie może być tylko przyjaźń”

Maffashion i Michael Danilczuk są w związku?

O ich romansie plotkuje się niemal od pierwszych odcinków „Tańca z gwiazdami”. I choć oboje zaprzeczali, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, fani blogerki i tancerza po cichu wierzyli, że z czasem tych dwoje stworzy romantyczną relację.

Kilka dni temu serwis Party.pl rozgrzał nieco sieć i poinformował, powołując się na anonimowego informatora, że Julia i Micheal są jednak w związku. Na ten moment nie chcą jeszcze ogłaszać nowiny światu, ale ich bliscy mają wiedzieć już o ich uczuciu.  

Michał dla Julii przeprowadził się do Polski, chce być blisko niej. To oczywiście początki związku, ale świetnie rokującego. Nie chcą mówić o tym publicznie, oboje są ostrożni w kontakcie z mediami, cenią swoją prywatność, ale i spokój - wyjawił informator.

Co na to sami zainteresowani? Cóż, na reakcję długo nie musieliśmy czekać. Niemniej być może nie takich wiadomości spodziewali się fani pary. Okazuje się bowiem, że w doniesieniach źródła plotkarskiego portalu nie było zbyt wiele prawdy. Głos w tej sprawie zabrała Julia Kuczyńska.

Problem w tym, że Michał przecież mieszka w Polsce już od paru lat. Ktoś chciał zabłysnąć, a finalnie nie wyszło. Ja jestem przyzwyczajona do dowiadywania się z mediów o tym, co się dzieje w moim życiu, ale Michał właśnie dowiedział się, że się przeprowadził do Polski, a przecież mieszka tu – powiedziała Maff w rozmowie ze ShowNews.

Przeczytaj też: Jennifer Lopez odwołuje trasę koncertową. „Jestem całkowicie zrozpaczona i zdruzgotana”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥
Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.06.2024 22:08
no i ? skoro są razem to najwyraźniej dobrze im ze sobą ale macie problemy naprawdę to tak jakby dorosłe osoby miały pytać znajomych czy mogą być parą ja im kibicuję
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.06.2024 15:19
To oczywiste
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.06.2024 15:19
I tak zaraz zerwą
odpowiedz

Polecane dla Ciebie