Kolejne wieści na temat zdrowia Kate Middleton: „Nadal poddawana jest chemioterapii”

Księżna od kilku miesięcy walczy z nowotworem.
Kolejne wieści na temat zdrowia Kate Middleton: „Nadal poddawana jest chemioterapii”
Kate Middleton, fot. Forum
31.05.2024

Kate Middleton na początku 2024 roku „tajemniczo” zniknęła z życia publicznego. W sieci niemal od razu pojawiło się wiele teorii na ten temat. W związku z czym Pałac Kensington poinformował, że księżna przeszła planowany zabieg jamy brzusznej, a gdy wyjdzie ze szpitala, podda się dłużej rekonwalescencji. Do swoich obowiązków miała wrócić nie wcześniej niż po Wielkanocy. Wiadomość ta nie uspokoiła jednak fanów royalsów. Wręcz przeciwnie. Teorie spiskowe na temat tego, co dzieje się z monarchinią, wystarały w sieci jak grzyby po deszczu. W pewnym momencie atmosfera stała się tak gęsta, że przyszła królowa Anglii zdecydowała się poinformować opinię publiczną, że walczy z rakiem. Po publikacji wideo, ponownie oddaliła się w cień.

Jak się dziś czuje? Odpowiedzi na to pytanie poszukują chyba wszyscy. I choć nie ma żadnych oficjalnych komunikatów, do mediów co jakiś czas docierają pewne informacje.

Przeczytaj też: Anna Lewandowska wrzuciła do Sieci nowe zdjęcie. Fani: „Coraz bardziej nie przypominasz siebie”

Nowe doniesienia w sprawie Kate Middleton. Księżna czuje się już lepiej

Jeszcze kilka tygodni temu zagraniczna prasa podawała, że według anonimowych źródeł, Kate Middleton źle przechodzi leczenie. Księżna miała bardzo schudnąć, mieć problemy z jedzeniem, być bez sił i stracić część włosów. Czy tak było rzeczywiście? Trudno stwierdzić, niemniej dziś media donoszą, że żona księcia Williama czuje się trochę lepiej.

Czy to oznacza, że wróci niedługo do swoich obowiązków? Raczej niekoniecznie. Korespondent królewski ITV News, Christopher Ship, napisał na platformie X, że monarchini na pewno nie weźmie udziału na próbie parady Trooping The Colour. A wszystko dlatego, że wciąż poddawana jest leczeniu.

Księżna Walii nie weźmie udziału w przeglądzie pułkowników przed weekendem Trooping [The Colour - przyp. red]. Nadal poddawana jest chemioterapii - czytamy na Twitterze.

Przypomnijmy też, że niedawno przyjaciółka royalsów wyjawiła, że rzeczywiście Kate Middleton czuje się lepiej. Do pracy wróci jednak dopiero wtedy, gdy lekarza dadzą zielone światło.

Przeczytaj też: Katarzynie Burzyńskiej na antenie wypadły zęby. Dziennikarka tłumaczy teraz zdarzenie

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 3.06. – 9.06.
Horoskop tygodniowy 3.06. – 9.06. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie