Anna Lewandowska wrzuciła do Sieci nowe zdjęcie. Fani: „Coraz bardziej nie przypominasz siebie”

Rzeczywiście?
Anna Lewandowska wrzuciła do Sieci nowe zdjęcie. Fani:  „Coraz bardziej nie przypominasz siebie”
Anna Lewandowska, fot. Akpa
31.05.2024

Anna Lewandowska zyskała rozpoznawalność jako żona polskiego piłkarza. Niemniej trzeba przyznać, że od ponad dekady rzetelnie rozwija już własną markę osobistą. Kontrakty reklamowe, biznes kosmetyczny, produkcja suplementów, organizacja sportowych obozów… 35-latka zdecydowanie korzysta z szans, które otrzymała od losu. I choć jej działalność kręci się głównie wokół zdrowego lifestyle’u, sportsmenka lubi też dbać o swój wygląd. Ania nie tylko regularnie kupuje najmodniejsze ubrania luksusowych marek, ale także odwiedza gabinety urody. Według fanów od pewnego momentu WAG nadużywa niektórych zabiegów upiększających i w efekcie przestaje przypominać siebie samą…

Przeczytaj też: Paznokcie polskich gwiazd: Lewandowska, Wieniawa, Lipińska & inne

Internauci zarzucają Annie Lewandowskiej nienaturalny wygląd  

Anna Lewandowska od lat jest aktywna w social mediach. Sportsmenka zgromadziła też na Instagramie dużą społeczność. Jej profil obserwuje bowiem ponad 5,6 miliona osób. Czym dzieli się z followersami? Na swoim koncie publikuje fragmenty zarówno z życia zawodowego, jak i osobistego. Niemniej chętnie wprowadza też modowy i urodowy kontent. I to właśnie jeden z ostatnich postów tego typu wzbudził w Sieci emocje.

Zaczęło się niewinnie. „Czy chcecie kolejny makijażowy tutorial?” – zapytała Ania, publikując jednocześnie lustrzane selfie. Co na to fani? Wiele osób uznało tę propozycję za ciekawą. Spore grono internautów przy tej okazji wyraziło jednak zdanie, że wygląd żony Roberta Lewandowskiego zmienia się w nienaturalny sposób.

Tęsknię za dawną Anką z podwórka ! Ta nowa to jakaś na bogato i bez klasy … twarz zmieniona .. chwalenie się na siłę markami … czy sądzisz Aniu że tylko ciebie stać na chanela i chirurga plastycznego ??? Błagam zejdź już na ziemię i obudź się – napisała jedna z fanek, a kolejne dodały: - Coraz bardziej nie podobna do siebie; Z dnia na dzień pani Anna się zmienia , już nie jest pani podobna do siebie … szkoda bo warto być oryginalnym a nie takim jak wszyscy; Aniu tak ładnie wyglądałaś naturalnie tutaj myślałam że na zdjęciu jest Doda to nie idzie w dobrym kierunku; Jeszcze kilka lat i będzie druga Donatella.

Ania odpowie internautkom na te słowa?

Przeczytaj też: Paulina i Jakub Rzeźniczakowie podali datę 3. rocznicy związku. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowska)

Polecane wideo

Paznokcie polskich gwiazd: Lewandowska, Wieniawa, Lipińska & inne
Paznokcie polskich gwiazd: Lewandowska, Wieniawa, Lipińska & inne - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 03.06.2024 12:36
Nawet Robercik ma jej dosyć, tylko ze względów wizerunkowo-biznesowych nie złożył pozwu o rozwód... bo pani karateczka byłaby zachłanna przy podziale majątku. ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 01.06.2024 06:19
Będzie się ocierać o jakiegoś fagasa?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie