Pozycja Joanny Krupy w „Top Model” jest zagrożona? Stacja zatrudniła nową współprowadzącą!

Fani programu są podzieleni.
Pozycja Joanny Krupy w „Top Model”  jest zagrożona? Stacja zatrudniła nową współprowadzącą!
Michał Piróg, Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, fot. Akpa
28.05.2024

Top Model” to absolutny hit TVN. I choć stacja wyemitowała już 12 edycji, fani programu mogą się spodziewać i kolejnego sezonu. Niemniej tym razem przygotowano dla nich też pewne zmiany. Konkrety? Do grona współprowadzących show dołącza Sofia Konecka, czyli uczestniczka ostatniej serii. Co na to fani? Zdania są bardzo podzielone.

Przeczytaj też: Joanna Krupa wspomina trudne chwile: „Miałam zero na koncie i długi”

Sofia Konecka zostanie współprowadzącą program „Top Model”

„Top Model” od wielu lat działa w stałym składzie jurorskim. Za stołem „sędziów” zasiada Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, a przewodniczy Joanna Krupa. W programie od początku jest też „dobry duch”, czyli Michał Piróg. Tancerz wspiera uczestników i towarzyszy im za kulisami. W 13. edycji tego formatu na ekranie zobaczymy też Sofię Konecką. Charyzmatyczną bohaterkę poprzedniego sezonu, która zajęła drugie miejsce w finale.

Sofia Konecka dołączy do nadchodzącej edycji Top Model, gdzie wystąpi w roli współprowadzącej. Była uczestniczka będzie wspierać nowych uczestników oraz udzielać rad podczas wykonywanych zadań – czytamy w komunikacie w social mediach.

Co na taki ruch mówią fani programu? Cóż, zdania są mocno podzielone. Część internautów cieszy się, że zobaczy swoją faworytkę w nowej roli. Niemniej są również i tacy którzy uważają, że to nietrafiony wybór. Dlaczego? Chodzi o niewielkie doświadczenie 18-latki. 

No tak zero doświadczenia w modelingu sprawi że na pewno będzie super pomagać – napisała jedna z obserwatorek, a druga dodała - Nie mam nic do Sofii personalnie, ale nie uważacie, że na tym miejscu sprawdziła by się modelka, która ma już sporą karierę za sobą? Z całym szacunkiem, ale Sofia ma małe doświadczenie i moim zdaniem lepiej by się sprawdził tam ktoś kto już pracuje jakiś czas, był na kontraktach itd. To brzmi niestety jak wciskanie po znajomości, aby jej chwila trwała.

Niektórzy sądzą, że lepiej z tym zadaniem poradziłaby sobie Sylwia Butor czy Zuzanna Kołodziejczak. A ty co myślisz?

Przeczytaj też: Kto wystąpi w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Padają pierwsze nazwiska!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

Polecane wideo

TOP 10 koszul, na które panuje teraz obsesja. Można je stylizować bez końca
TOP 10 koszul, na które panuje teraz obsesja. Można je stylizować bez końca - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie