Marcin Hakiel zostanie ojcem po raz trzeci. Tancerz zdradza, jak na tę wieść zareagowały jego dzieci

„Może będą bliźniaki” - dodaje też tancerz.
Marcin Hakiel zostanie ojcem po raz trzeci. Tancerz zdradza, jak na tę wieść zareagowały jego dzieci
Marcin Hakiel z Dominiką Serowską, fot. Akpa
24.05.2024

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozwiedli się w 2022 roku. Tancerz długo nie cieszył się byciem singlem, bowiem już w 2023 roku poznał Dominkę Serowską, z którą zaręczył się trzy miesiące temu. Teraz ich związek wchodzi na jeszcze kolejny etap. Para spodziewa się bowiem dziecka.

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan o życiowej decyzji najstarszego syna: „Nie spodziewałam się, jak bardzo to mnie dotknie”

Marcin Hakiel będzie ojcem po raz trzeci. Jak na tę wiadomość zareagowały jego dzieci?

Katarzyna Cichopek i Marcina Hakiel rozwiedli się po kilkunastu latach małżeństwa. Owocem ich relacji jest dwójka dzieci: 15-letni Adam i 11-letnia Helena. Nastolatkowie niedługo jednak na świecie przywitają przyrodnią siostrę albo brata. Jak zareagowali na wieść, że ich tata doczeka się kolejnego potomka? Okazuje się, że całkiem pozytywnie.

Wydaje mi się, że bardzo dobrze! Na tyle, na ile je znam. Każdy się ucieszył na swój sposób. Wiadomo, że jest to nowa rola, więc i ja się stresuje, i dzieci też mogły być zdziwione – zdradziła „Plejadzie” Dominka, a Marcin dodał: - Adam wolałby brata, a Helenka chciałaby siostrę. Może finalnie wyjdzie tak, że będą bliźniaki. Zobaczymy!

Co dziś jeszcze wiadomo na temat ciąży Serowskiej? Kobieta czuje się dobrze i póki co nie cierpi na żadne dolegliwości związane przeważnie z błogosławionym stanem. Celebrytka zdradziła też, że nie planowali z Hakielem upubliczniać radosnej nowiny, ale gdy założyła swój wcześniej przygotowany na event strój, zrozumiała, że brzuszek jest już za bardzo widoczny.

Przeczytaj też: Marcin Hakiel i jego partnerka spodziewają się dziecka!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Polecane wideo

Koniec maja będzie niesamowicie szczęśliwy dla 5 znaków zodiaku. Co je czeka?
Koniec maja będzie niesamowicie szczęśliwy dla 5 znaków zodiaku. Co je czeka? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie