Marcin Hakiel chce się ponownie ożenić? Internauci mają dowody

Myślisz, że jest coś na rzeczy?
Marcin Hakiel chce się ponownie ożenić? Internauci mają dowody
Marcin Hakiel, fot. Akpa
25.05.2024

Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek znalazł szczęście u boku Dominiki. Para od kilku miesięcy jest niemal nierozłączna. I choć Marcin Hakiel zarzekał się, że już nigdy nie stanie na ślubnym kobiercu, internauci właśnie dopatrzyli się dowodów na to, że celebryta mógł właśnie zmienić zdanie…

Przeczytaj też: Córka Eminema wyszła za mąż! Sieć obiegły wzruszające zdjęcia

Marcin Hakiel weźmie ślub po raz drugi? Internauci mają swoją teorię

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek długo nie cieszył się byciem singlem. Kilka miesięcy temu jego serce podbiła bowiem Dominika. I choć początkowo tancerz nieco ukrywał tę relację, dziś chętnie dzieli się swoim szczęściem z fanami. Wspólne zdjęcia, wywiady… Zakochani ewidentnie nie lubią odstępować siebie na krok. Nic więc dziwnego, że na horyzoncie mogły pojawił się małżeńskie plany… Ale jak to?

Internauci taką właśnie teorię wysnuli na podstawie ostatniego Insta Stories 41-latka. Mężczyzna, który nie tak dawno był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego wyznał, że nie chce ponownie się żenić.

Już się nie ożenię, nie zrobię tego błędu – powiedział Marcin.

Tymczasem, jego ukochana udostępniła tę wypowiedź w swoich social mediach i tajemniczo je podpisała: „Rychło w czas”. Dalej robi się jeszcze ciekawiej, ponieważ Hakiel odpowiedział jej na to słowem „busted”, czyli po angielsku „przyłapany”.

Na ten moment ani Marcin ani Dominika nie odnieśli się do sytuacji, jednakże internauci nie są przekonani, że ożenek jest realnym scenariuszem.

A ty co sądzisz? Nas taki obrót spraw w ogóle by nie zdziwił.  

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan o życiowej decyzji najstarszego syna: „Nie spodziewałam się, jak bardzo to mnie dotknie”

Marcin Hakiel, fot. Ig @marcinhakiel

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ ♥
Horoskop miłosny na MAJ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie