Agata Rubik pokazuje stare zdjęcie i zdradza, co poprawiła w swojej urodzie

Zauważyliście?
Agata Rubik pokazuje stare zdjęcie i zdradza, co poprawiła w swojej urodzie
Agata Robik, fot. Akpa
22.05.2024

Agata Rubik, z domu Paskudzka, dała się poznać szerszemu gronu odbiorców w 2005 roku, biorąc udział w konkursie Miss Polonia. 38-latka dziś jednak bardziej kojarzona jest ze swoim mężem muzykiem, Piotrem Rubikiem, którego poznała właśnie przy okazji konkursu piękności. Aktualnie świetnie spełnia się też w roli influencerki. Ostatnio zorganizowała dla fanów możliwość zadawania pytań. Odpowiadając na nie wyjawiła między innymi, jak poprawiła swoją urodę.

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje zdjęcie z koleżankami i wywołuje burzę w sieci: „Jak klony”

Agata Rubik zdradza, jak poprawiła swoją urodę

Celebrytka wraz z rodziną od kilku miesięcy mieszka w USA. Państwo Rubikowie osiedlili się w Miami, by muzyk mógł bardziej rozwinąć swoją karierę. Agata także wykorzystuje dobrze czas i rozbudowuje swoje social media. A pomagają jej w tym między innymi relacje z amerykańskiego życia.

38-latka nie tylko regularnie opowiada o funkcjonowaniu za Oceanem, ale także daje możliwość fanom, by zadali jej nurtujące ich pytania. Influencerka nie ma problemu, by szczerze na nie odpowiadać. Dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że na przestrzeni lat lekko poprawiła swoją urodę. W jaki sposób?

Przede wszystkim zdecydowała się na permanentny makijaż brwi. Swego czasu doczepiała również rzęsy, lecz dziś w tym obszarze stawia na naturę. Jedna z obserwatorek dopatrzyła się też zmian w okolicy oczu. Agata wyjaśniła, że to kwestia „naprawy” opadających powiek.

Wycięłam sobie już dawno temu. Z siedem, osiem lat temu nie pamiętam już dokładnie kiedy, ale dawno temu. Niedługo może znowu będę musieć wyciąć, bo znowu mi opadają — wyznała w relacji na Insta Stories.

Celebrytka zamieściła też swoje stare zdjęcie, sprzed nastu lat. Widzisz dużą różnicę? Według nas czas jej zdecydowanie służy!

Przeczytaj też: Anita Warner zdobyła się na szczere wyznanie: „Profesjonalizm wykluczał mi się z kobiecością”

Agata Rubik, fot. IG @agata_rubik

Agata Rubik, fot. IG @agata_rubik

Agata Rubik, fot. Akpa

Polecane wideo

Ubrania w stylu French Riviera Girl. Będziesz wyglądała jak it girl z Saint Tropez
Ubrania w stylu French Riviera Girl. Będziesz wyglądała jak it girl z Saint Tropez - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Kinga (Ocena: 5) 22.05.2024 21:54
Kobiety! Pamiętajcie jak wazna jest regularna kontrola cyklu! Polecam termometr owulacyjny do wyznaczania płodności cyclotest mySense
odpowiedz

Polecane dla Ciebie