Małgorzata Rozenek-Majdan o życiowej decyzji najstarszego syna: „Nie spodziewałam się, jak bardzo to mnie dotknie”

47-latkę czekają trudne chwile.
Małgorzata Rozenek-Majdan o życiowej decyzji najstarszego syna: „Nie spodziewałam się, jak bardzo to mnie dotknie”
Małgorzata Rozenek-Majdan. fot. Akpa
21.05.2024

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą trzech synów. Najstarsza z pociech, Stanisław, już w czerwcu osiągnie pełnoletność. I choć każdy rodzic zdaje sobie sprawę, że prędzej czy później dzieci wyfruwają z rodzinnego gniazda, moment ten jest na pewno niełatwym doświadczeniem. A za chwilę przekona się o tym na własnej skórze właśnie Perfekcyjna Pani Domu.

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan nie oszczędza na synach. Celebrytka zapewniła im piękny start w dorosłość

Małgorzata Rozenek-Majdan przeżywa wyprowadzkę syna z rodzinnego domu

Stanisław Rozenek za kilka tygodni skończy 18 lat. Chłopak nie tylko ma w planach wyprowadzkę z rodzinnego domu, lecz także i kraju. Jak się bowiem okazuje, syn Małgorzataty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka chce kontynuować edukację poza granicami Polski. Ta decyzja zaskoczyła samą celebrytkę.

Zupełnie poważnie, nie spodziewałam się tego, jak bardzo to mnie dotknie. Wydawało mi się, że przyjdzie mi to z łatwością, bo oczywiście rozumiem, że dzieci wychowuje się po to, żeby oddać je światu. Ale jak mam poczucie, że to są ostatnie miesiące, w których Staś mieszka w domu, to łamie mi się serce. Ciężko mi się z tym pogodzić – wyznała w rozmowie z Plotkiem.

47-latka wyznała również, że decyzja ta nie była pochopna i została samodzielnie podjęta przez Stanisława. W jakim kierunku zamierza się kształcić 18-latek? Mimo że projektowanie ubrań i szycie jest jego wielką pasją, chłopak bierze pod uwagę nauki polityczne i stosunki międzynarodowe. Są to bowiem nowe pasje Stasia. Zainteresowanie miał w nim wzbudzić pedagog, a staż w niemieckim oddziale Parlamentu Europejskiego tylko je umocnił. Co na to Małgorzata? Celebrytka po cichu kibicuje i ma nadzieję, że jej najstarszy syn nie wyjdzie poza granice Europy.

Jedyne, co udało mi się przewalczyć to, żeby został w Europie. Był pomysł Quebecu, to jest francuskojęzyczna część Kanady. Mówię mu: Synu, ja już wtedy nie wpadnę, mając weekend wolny, ani ty nie przyjedziesz, mając kilka dni wolnego, a w Europie jest to jednak dużo łatwiejsze – dodała.

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje zdjęcie z koleżankami i wywołuje burzę w sieci: „Jak klony”

Małgorzata Rozenek-Majdan z synem, Stanisławem Rozenkiem, fot. Akpa

Polecane wideo

Idealne prezenty na Dzień Matki
Idealne prezenty na Dzień Matki - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.05.2024 08:30
Flajel
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.05.2024 18:11
Jaka matka taki syn( brzydale)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie