Kuba Badach przejdzie do TVP? Wiadomo już, czym miałby się zająć

Chciałabyś zobaczyć go w tej roli?
Kuba Badach przejdzie do TVP? Wiadomo już, czym miałby się zająć
Kuba Badach, fot. Akpa
21.05.2024

Gdy zmieniła się władza w Polsce, nowe rządy nastały też w państwowych firmach – w tym między innymi w Telewizji Polskiej. Wówczas nowa dyrekcja zaczęła wprowadzać swoje zmiany. W pierwszej kolejności pożegnano się z twarzami „dobrej zmiany”. Z pracy zostali też zwolnieni wszyscy dotychczasowi prowadzący „Pytania na śniadanie”. Czy to już finał tej metamorfozy? Nic z tych rzeczy. Media plotkarskie donoszą, że w programach rozrywkowych także czekają na nas niespodzianki. A jedną z nich ma być… Kuba Badach. Jeśli wierzyć doniesieniom, muzyk będzie nowym jurorem w „The Voice of Poland”.

Przeczytaj też: Kamil Bednarek zasłynął dzięki „Mam talent!”. Dziś krytykuje show

Kuba Badach będzie nowym jurorem „The Voice of Poland”?

Po zmianach, które nastąpiły w TVP Info czy „Pytaniu na śniadanie”, poinformowano, że rozrywkowe programy także poddano odświeżeniu. I tak na przykład w „Tak to leciało!” zamiast Kajry i Sławomira zobaczymy na ekranie Kacpra Kuszewskiego. Ciekawe zmiany pojawią się też w jednym z największych show państwowej stacji, czyli w „The Voice of Poland”.

Nie jest żadną tajemnicą, że już jesienią tego roku zostanie wyemitowana 15. edycja muzycznego talent-show. Nowi uczestnicy zaprezentują swoje wokalne umiejętności przed… nowym jury. Kto będzie musiał pożegnać z fotelem? Lanberry, Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk. A co z Tomsonem i Baronem? Na tę chwilę mówi się, że ten duet jest bezpieczny. A kto zastąpi „starych” trenerów? Jak podaje „Fakt”, jedną z osób ma być Kuba Badach. Według produkcji muzyk cieszy się dużym autorytetem, a jego wiedza i doświadczenie mogą pomóc nie jednemu uczestnikowi.

Co o tym sądzisz?

Przeczytaj też: Wygrał „Mam Talent!”. Teraz Bartek Wasilewski zdradza, na co wyda wygraną

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuba Badach (@tenkubabadach)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuba Badach (@tenkubabadach)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 20.05. – 26.05.
Horoskop tygodniowy 20.05. – 26.05. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie