Nowe doniesienia na temat stanu Kate Middleton. Niestety mało w nich optymizmu

Księżna zmaga się z przykrymi skutkami przyjmowania chemioterapii.
Nowe doniesienia na temat stanu Kate Middleton. Niestety mało w nich optymizmu
Kate Middleton i król Karol III, fot. Forum
20.05.2024

Na początku 2024 roku Kate Middleton „tajemniczo” zniknęła z przestrzeni publicznej. W pewnym momencie Pałac Kensington wydał w tym temacie oficjalny komunikat i poinformował o jej planowanym zabiegu jamy brzusznej. Wówczas wiadomo było, że księżna podda się dłuższej rekonwalescencji i wróci do pełnienia swoich obowiązków dopiero po Wielkanocy. Niemniej w związku z dużym niepokojem społecznym, które wywołała ta sytuacja, pod koniec marca przyszła królowa Anglii przemówiła do swoich fanów i wyznała, że zaczyna walkę z rakiem.

Opinia publiczna nie poznała jednak żadnych szczegółów. Żona księcia Williama tłumaczyła, że to głównie ze względu na dobro jej dzieci. Niemniej do mediów docierają różne wiadomości. Zagraniczna prasa rozpisuje się właśnie, że 42-latka nie najlepiej znosi leczenie.

Przeczytaj też: Stan psychiczny Britney Spears się pogorszył. Winny sytuacji ma być nowy chłopak

Kate Middleton źle znosi skutki chemioterapii

Na początku stycznia tego roku dowiedzieliśmy się, że z nowotworem walczy król Karol III. Chwilę później lekarze wykryli raka również w ciele jego synowej, Kate Middleton. I o ile najstarszy syn Elżbiety II nie wycofał się całkowicie z życia publicznego, tyle żona księcia Williama zniknęła w cieniu. Teraz tabloid „Marca” podaje możliwy powód tej sytuacji.

Czy księżna Kate nie pokazuje się publicznie, by w spokoju dochodzić do zdrowia? Zapewne. Niemniej zagraniczna prasa podaje, że 42-latka źle znosi chemioterapię. Monarchini miała nie tylko znacząco schudnąć, lecz także stracić część włosów.

Poza tym przyszła królowa Anglii zmaga się też z nudnościami, wymiotami i przewlekłym zmęczeniem. Dodajmy, że może ona liczyć na wsparcie męża, ale przed dziećmi wciąż stara się zachować pozory i zachować dobrą minę do złej gry.

Myślę, że przechodzą przez piekło. Mam nadzieję, że wrócą. To naprawdę osobista sprawa – wyjawiła Amaia Arietta, przyjaciółka royalsów.

Przeczytaj też: Król Karol III zaskoczył szczerym wyznaniem. Monarcha przyznał o skutkach ubocznych leczenia

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 20.05. – 26.05.
Horoskop tygodniowy 20.05. – 26.05. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie