Jennifer Lopez wkrótce znowu zostanie rozwódką? W mediach pojawiło się wiele złych informacji

Ślub z Benem Affleckiem odbył się niecałe dwa lata temu...
Jennifer Lopez wkrótce znowu zostanie rozwódką? W mediach pojawiło się wiele złych informacji
Jennifer Lopez, Ben Affleck, fot. ig @jlo
17.05.2024

To jest historia jak z bajki. A może była, bo jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, małżeństwo Jennifer Lopez i Bena Afflecka zbliża się ku końcowi. Jak to możliwe? Para od kilku miesięcy przechodzi podobno kryzys. W efekcie nie tylko mieszkają w dwóch różnych domach, lecz także zaczynają myśleć o sprzedaży wspólnej rezydencji.

Przeczytaj też: Stan psychiczny Britney Spears się pogorszył. Winny sytuacji ma być nowy chłopak

Bennifer is over? Małżeństwo Jennifer Lopez I Bena Afflecka wisi na włosku

J.Lo i Ben Affleck zaczęli się spotykać w 2000 roku. Nie musimy chyba przypominać, że tworzyli wówczas jedną z najgorętszych par Hollywood. I choć fani sądzili, że ich romans zakończy się pięknym ślubem, ostatecznie tuż przed zaplanowaną ceremonią ogłosili, że to koniec… Później każde z nich poszło własną drogą, tworząc już nowe relacje.

Przez wiele lat mogło się też wydawać, że zarówno Jennifer, jak i Ben odnaleźli szczęście. On ożenił się z Jennifer Garner. Ona wyszła za Marca Anthony. Oboje mają dzieci z tych związków. Niemniej żadne z tych małżeństw nie przetrwało próby czasu. Minęło jednak kilka lat zanim tych dwoje ponownie dało sobie szansę…

Gdy po dwóch dekadach ich drogi znowu się skrzyżowały, do zaręczyn Bennifer doszło po zaledwie kilku miesiącach. Parę miesięcy później zakochani wzięli ślub w Las Vegas, z najbliższymi u boku. Huczne wesele wyprawili chwilę później, w wiejskiej posiadłości aktora. Dwa lata potem w sieci pojawiły się niepokojące wieści…

Czy to koniec małżeństwa Jennifer i Bena? Na ten moment żadne z nich nie komentuje doniesień zagranicznej prasy. Niemniej już sam fakt, że na MET Gali Lopez pojawiła się bez męża, może dawać do myślenia.

To jasne jak słońce. Są blisko rozwodu i - tym razem - Ben jest niewinny! - zdradził informator “InTouch”.

Źródło amerykańskich tabloidów donosi też, że 51-latek miał już wyprowadzić się ze wspólnego domu, a sprzedaż posiadłości jest już bliżej niż dalej.

Teraz Jennifer skupia się na pracy i dzieciach. Ben już się wyprowadził i prawdopodobnie będą musieli sprzedać wymarzony dom, którego szukali przez dwa lata. Nigdy nie przestaną się kochać, ale ona nie może go kontrolować, a on nie może jej zmienić. Niemożliwe, żeby to trwało dłużej - dodał. 

Przeczytaj też: W nowym domu Sandry i Barona znajdzie się duży salon kąpielowy. Modelka pokazała, jak będzie wyglądał

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ralph Lauren (@ralphlauren)

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ ♥
Horoskop miłosny na MAJ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie