Kamil Bednarek zasłynął dzięki „Mam talent!”. Dziś krytykuje show

Co ma do zarzucenia temu formatowi?
Kamil Bednarek zasłynął dzięki „Mam talent!”. Dziś krytykuje show
Kamil Bednarek, fot. Akpa
17.05.2024

Kamil Bednarek zyskał rozpoznawalność dzięki 3. edycji „Mam talent!”. I choć w programie zajął drugie miejsce, ostatecznie jest jednym z jego największych wygranych. 33-latek ma na swoim koncie 4 albumy, mnóstwo koncertów i regularne angaże w telewizyjnych show. Co ciekawe, gdy mowa o formatach typu talent-show, osobiście muzyk nie jest ich największym fanem…

Przeczytaj też: Anita Sokołowaka i Jacek Jeschke wygrali w „Tańcu z gwiazdami” niemało pieniędzy. Na co je przeznaczą?

Kamil Bednarek krytykuje programy typu talent-show

Kamil Bednarek był niedawno gościem w podcaście Żurnalisty. W trakcie tego spotkania rozmowa zeszła na tory „Mam talent!”, programu który doczekał się już 15. edycji. I choć mogłoby się wydawać, że po takim czasie, format się już znudził, widzowie wciąż zasiadają przed ekranami i śledzą losy utalentowanych Polaków.

Czy Kamil Bednarek również go ogląda? Niekoniecznie. I choć mogłoby się wydawać, że będzie to robił choćby z sentymentu, muzyk jasno twierdzi, że tego typu realizacje uważa za sztuczne. Co nie podoba mu się w nich najbardziej? Granie emocjami.

Wtedy już to wiedziałem, że to jest sztuczne. Nie podoba mi się w tych programach granie emocjami, że tam są bardzo podkręcone pewne sytuacje z życia tych ludzi, którzy przychodzą do programu. To chyba tak właśnie wygląda, żeby wzbudzić taką emocję w człowieku, który ogląda: "Boziu, szkoda mi go". (...) Nie chcę generalizować teraz. Wielu ludzi miało ciężkie sytuacje w życiu, ale ja np. pierwszy raz mówię o pewnych rzeczach tobie właśnie przy tym wywiadzie, a wcześniej nigdy tego nie mówiłem, bo ja nie lubię rozmawiać o takich prywatnych rzeczach, żeby ktoś mnie potem żałował. Robię swoje, cisnę temat do przodu, czasami jest łatwiej, czasami trudniej - przyznał.

Przypomnijmy, że artysta sam był jurorem programu typu talent-show. W 2019 roku został zatrudniony przez Telewizję Polską jako jeden z trenerów „The Voice of Poland”.

Zaskoczona?

Przeczytaj też: Widzowie zszokowani finałem „Hotelu Paradise”. „Na jej miejscu zapadłabym się pod ziemię”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Bednarek (@kamilbednarek)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 20.05. – 26.05.
Horoskop tygodniowy 20.05. – 26.05. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie