Stan psychiczny Britney Spears się pogorszył. Winny sytuacji ma być nowy chłopak

Niestety nie jest dobrze.
Stan psychiczny Britney Spears się pogorszył. Winny sytuacji ma być nowy chłopak
Britney Spears, fot. IG @britneyspears
16.05.2024

Od pewnego czasu Britney Spears w mediach pojawia się głównie w kontekście życia prywatnego. Najpierw plotkarskie serwisy rozpisywały się na temat jej związku z 12 lat młodszym mężczyzną, później skupiały się przede wszystkim na akcji #freebritney. Przypomnijmy bowiem, że pod koniec 2021 roku, po 13 latach, artystka odzyskała wolność. Wcześniej jej ojciec, Jamie Spears, sprawował nad nią kuratelę. I choć mogłoby się wydawać, że los ponownie się do niej uśmiecha, w 2023 do sądu wpłynął wniosek o rozwód. Dokument złożył mąż księżniczki pop, Sam Asgharim. Potem było już tylko gorzej…

Przeczytaj też: Paulina Smaszcz zapowiedziała walkę w sądzie z byłym mężem: „Na pewno tego nie odpuszczę”

Psychiczny stan Britney Spears pogarsza się. Winą obarcza się nowego partnera gwiazdy

Zagraniczne media podają, że stan psychiczny Britney Spears znacznie się pogarsza. I nie chodzi wyłącznie o aferę, która niedawno miała miejsce w hotelu Chateau Marmont, gdzie artystka wraz z nowym partnerem świętowała zakończenie sprawy rozwodowej i przy okazji zakłócała spokój innych gości oraz nabawiła się poważnej kontuzji nogi. Groźnych sytuacji ma być znacznie więcej. Poza tym mężczyzna wykorzystuje ją i manipuluje. Ma też skutecznie odciągać od rodziny i bliskich znajomych. 

O kim mowa? Chodzi o Paulo Soliza, który wcześniej był jej „złotą rączką”. Nowego ukochanego piosenkarki trudno podobno nazwać dobrym człowiekiem. Ma on na koncie nie jeden wyrok, w tym między innymi ten za posiadanie niezarejestrowanej broni.

Jest okropny […] Jest źródłem wielu jej problemów i sprawia, że jej stan psychiczny się pogorszył […] Stara się sprawić, aby przestała ufać najbliższym osobom - zdradził informator „Us Weekly”.

Przeczytaj też: Margaret rozzłościła widzów DD TVN swoją stylizacją

Dodajmy, że fanów znowu niepokoją filmiki (roznegliżowane, z błądzącym wzrokiem), które 42-latka wrzuca w social mediach. Problematyczne wydają się też nawyki finansowe gwiazdy. Jak podaje amerykański tabloid, Britney kupuje w sieci dużo ubrań – całe szczęście nie te z najwyżej półki. Źródło „Us Weekly” twierdzi, że pieniądze się jej szybko rozchodzą. Trudno się też dziwić, bowiem pani Spears rezerwuje podobno również luksusowe wycieczki, a później je odwołuje – niemniej już bez zwrotu kosztów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

Polecane wideo

Jaką jesteś partnerką? Analiza ośmiu imion żeńskich od A do J
Jaką jesteś partnerką? Analiza ośmiu imion żeńskich od A do J - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.05.2024 14:17
To wygląda źle. Ja pamiętam jak ona jeszcze była taka słodka, mała dziewczynka a teraz jakąś obleśna baba
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2024 16:53
Ona powinna wrócić do psychiatryka. Z czasem będzie tylko gorzej i gorzej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie