Czy Adam Zdrójkowski zagra jeszcze z Wiktorią Gąsiewską w „Rodzince.pl”? Jest komentarz aktora

Przypomnijmy, że ta dwójka w prawdziwym życiu przez lata tworzyła parę.
Czy Adam Zdrójkowski zagra jeszcze z Wiktorią Gąsiewską w „Rodzince.pl”? Jest komentarz aktora
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, fot. Akpa
16.05.2024

„Rodzinka.pl” to familijny serial komediowy, który w latach 2011 – 2020 emitowany był na ekranach TVP. Produkcja cieszyła się tak dużą popularnością, że podjęto decyzję o kontynuacji. Na czym teraz skupi się fabuła? Do tej pory śledziliśmy losy rodziny Boskich – rodziców, wychowujących troje synów. Dziś jednak serialowy Tomek, Kuba i Kacper są dorosłymi mężczyznami. Pewnym jest więc, że pewien twist w scenariuszu będzie niezbędny.

A czy wiadomo już, że na ekranie ponownie pojawią się znani do tej pory bohaterowie? Za kulisami mówi się, że większość aktorów pozytywnie zapatruje się na powrót. Adam Zdrójkowski, czyli Jakub Boski, potwierdził niedawno, że znajdzie się też w „nowej” ekipie.

Ten temat powracał od wielu lat, ale dopiero w ostatnich miesiącach na poważnie. Tak, na pewno będę w nowej ekipie – przyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Przeczytaj też: Paulina Smaszcz zapowiedziała walkę w sądzie z byłym mężem: „Na pewno tego nie odpuszczę”

Adam Zdrójkowski zagra w kontynuacji „Rodzinka.pl”. Czy nie ma nic przeciwko, by pracować z byłą dziewczyną, Wiktorią Gąsiewską?

Adam Zdrójkowski wcielał się w rolę „średniego” syna Natalii i Ludwika Boskich. W serialu rozwinięto jego wątek również pod kątem pierwszych miłości. Niemniej 23-latek nie tylko na planie był związany z Wiktorią Gąsiewską, czyli serialową Agatą. Ta dwójka przez 4 lata tworzyła parę. Jednakże w 2021 roku ich uczucie wygasło.

Czy w kontynuacji „Rodzinki.pl” Adam miałby coś przeciwko, by ponownie grać z Wiktorią? Młody aktor wyznał, że chce być profesjonalny, a to oznacza, że taka sytuacja nie była by dla niego przeszkodą nie do pokonania.

Jeżeli takie będą, to będę grał, absolutnie. Nie mam żadnego problemu z Wiktorią. Staram się nazywać profesjonalistą, także takich rzeczy na pewno by nigdy nie było

– przyznał.

Dodajmy, że zarówno Zdrójkowski jak i Gąsiewska mają dziś nowych partnerów. Według Adama, jego ukochana również nie będzie mieć problemu, by taka sytuacja miała miejsce.

Przeczytaj też: Anita Warner zdobyła się na szczere wyznanie: „Profesjonalizm wykluczał mi się z kobiecością”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez rodzinkapl_official (@rodzinkapl_official)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez rodzinkapl_official (@rodzinkapl_official)

Polecane wideo

Czy jesteś dobrą partnerką? Analiza ośmiu imion żeńskich od K do Z
Czy jesteś dobrą partnerką? Analiza ośmiu imion żeńskich od K do Z - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie