Małgorzata Rozenek-Majdan nie oszczędza na synach. Celebrytka zapewniła im piękny start w dorosłość

Wiele osób może tylko pomarzyć o takiej sytuacji.
Małgorzata Rozenek-Majdan nie oszczędza na synach. Celebrytka zapewniła im piękny start w dorosłość
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Akpa
14.05.2024

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dziś prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. 46-latka początkowo była mało znaną żoną aktora, Jacka Rozenka. Jednak dzięki prowadzeniu programu „Perfekcyjna Pani Domu” zyskała rozpoznawalność. A gdy dodatkowo stworzyła związek z byłym piłkarzem, Radosławem Majdanem, jej akcje w rodzimych mediach poszybowały jeszcze wyżej. W konsekwencji otrzymała nie jeden lukratywny angaż w stacji TVN. Poza tym od kilku lat, dzięki popularności również w social mediach, działa jako influencerka. Nie trudno więc się domyślić, że domowy budżet gwiazdy z pewnością się spina. Zresztą dzięki intratnym propozycjom, Małgorzata mogła zapewnić swoim synom piękny start w dorosłość.

Przeczytaj też: W nowym domu Sandry i Barona znajdzie się duży salon kąpielowy. Modelka pokazała, jak będzie wyglądał

Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła synom mieszkania za gotówkę

Rodzina dla Małgorzaty Rozenek-Majdan jest niesamowicie ważna, co celebrytka podkreśla niemal na każdym kroku. 46-latka jest nie tylko szczęśliwą żoną, ale i dumną mamą trzech chłopców: 17-letniego Stanisława, 13-letniego Tadeusza i 4-letniego Henryka. Perfekcyjna Pani Domu w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że już kilka lat temu zadbała o ich przyszłość i każdemu kupiła mieszkania. Za gotówkę.

To były takie nasze pierwsze wydatki. Wbrew pozorom ja nie jestem typem wydającym na torebki i buty. Oczywiście kocham podróżować, konsumować pieniądze, ale my jesteśmy z Radosławem bardzo odpowiedzialną rodziną - powiedziała w wywiadzie.

Rozenek-Majdan dodała też, że nieruchomości są dla niej inwestycją. Zakup ten nie straci bowiem na wartości, a jedynie może zyskać.

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje zdjęcie z koleżankami i wywołuje burzę w sieci: „Jak klony”

Polecane wideo

Kylie Jenner pochwaliła się zdjęciami dzieci. Podobne do słynnej mamy?
Kylie Jenner pochwaliła się zdjęciami dzieci. Podobne do słynnej mamy? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 14.05.2024 23:12
Przed porodem, jak i po porodzie dobrze jest kontrolować swoją płodnośc. Wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych oraz kontrolę parametrów cyklu umożliwia termometr owulacyjny Cyclotest mySense, polecam!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie