Są nowe doniesienia na temat stanu zdrowia Kate Middleton

Zagraniczne media podają też, jak z sytuacją radzi sobie książę William.
Są nowe doniesienia na temat stanu zdrowia Kate Middleton
Kate Middleton, fot. Ig @princeandprincessofwales
10.05.2024

Pod koniec marca 2024 roku Kate Middleton ogłosiła światu, że walczy z nowotworem. Księżna zdecydowała się poinformować opinię publiczną o swoim stanie zdrowia, ponieważ jej „tajemnicze zniknięcie” powodowało morze teorii spiskowych i budowało niezdrową atmosferę. Po publikacji wideo, przyszła królowa Anglii, zniknęła jednak w cieniu. Czy wiadomo dziś, jak się czuje?

Przeczytaj też: Kate Middleton ponownie zabrała głos. Brytyjczycy są wzruszeni

Nowe doniesienia w sprawie Kate Middleton. Wiadomo, jak dziś czuje się księżna

Jakiś czas temu, podczas oficjalnej królewskiej wizyty w placówce James’s Place w Newscastle, książę William wyjawił, że jego bliscy „mają się dobrze”. Nie rozwinął tematu, lecz fani royalsów interpretowali to, jako postępy w leczeniu raka ulubienicy Brytyjczyków. Teraz zagraniczne media donoszą, że stan Katarzyny jest „optymistyczny”.

Magazyn People dotarł bowiem do informatora, który zdradził, że nastroje wewnątrz Pałacu Kensington są dobre i czuć pozytywne wibracje. Kate Middleton poddaje się leczeniu, a przy jej boku czuwa mąż. Książę William ma być dobrej myśli. Nie planuje jeszcze przyszłości, bowiem skupia się na tym, co tu i teraz. Ze wszystkich sił chce pomóc ukochanej wrócić do zdrowia.

Media informują też, że na ten moment wciąż nie wiadomo, kiedy księżna wróci do pełnienia królewskich obowiązków. Zakłada się jednak, że nie nastąpi to prędko. Zarówno Pałac, jak i rodzina, nie wywierają na niej żadnej presji. William miał wziąć na siebie część zadań swojej żony. W trudnych chwilach wspiera go rodzina, a w szczególności teściowa. Zresztą jego i tak dobre relacje z Carole Middleton miały ulec jeszcze większemu zacieśnieniu. Podobnie jak i więź Kate z królem Karolem III.

Przeczytaj też: Zagraniczne media bezlitośnie o Meghan Markle: „Gwiazdy się z niej śmieją”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Polecane wideo

Influencerka żyje jak arystokratka. Jej styl nieustannie kopiują inne brytyjskie it girls
Influencerka żyje jak arystokratka. Jej styl nieustannie kopiują inne brytyjskie it girls - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie