Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Tomasz Barański odnosi się do plotek o nowym romansie

Tancerza łączono od kilki tygodni z Izabelą Skierską - jedną z tancerek TzG.
Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Tomasz Barański odnosi się do plotek o nowym romansie
Tomasz Barański, fot. Akpa
11.05.2024

Taniec z gwiazdami” to program, który znanym i lubianym daje możliwość nie tylko podciągnięcia swojej pozycji w rodzimym show-biznesie, ale i zarobienia konkretnych pieniędzy oraz znalezienia miłości. Na parkiecie tego show niejednokrotnie bowiem rodziło się uczucie. Najpopularniejszą parę udało się do tej pory stworzyć Katarzynie Cichopek i Marcinowi Hakielowi. Niemniej, jak wiemy, związek nie przetrwał próby czasu. Swego czasu głośno było także o romantycznej relacji, łączącej Klaudię Halejcio i Tomasza Barańskiego. Ale i tu było bez happy endu. Jednak jeśli wierzyć doniesieniom ostatnich tygodni, główny choreograf programu, miał ponownie otworzyć serce. Tym razem wybranką miała być Izabela Skierska, tancerka która w 27. edycji TzG uczyła kroków Aleksa Mackiewicza.

Przeczytaj też: Hailey i Justin Bieber spodziewają się pierwszego dziecka!

Czy Tomasz Barański i Izabela Skierska są parą?

W sieci swego czasu pojawiło się zdjęcie Tomasza i Izabeli, które mogło dawać niektórym trochę do myślenia. Plotkarskie media rozpisywały się wówczas, że tych dwoje łączy coś więcej niż wspólny projekt. A jak wygląda rzeczywistość? Okazuje się, że niewiele ma ona wspólnego z plotkami…

Nie chcę w to wchodzić, bo to będzie ciągnęło za sobą jakieś kolejne spekulacje. To jest w ogóle... nie ma o czym w ogóle mówić. Jedno zdjęcie zupełnie... Nie wchodźmy w to, po prostu koleżeńska relacja, tak jak z każdym nieraz wyskakuję gdzieś na kolację — wyjaśnił Barański w rozmowie z Plejadą.

Tomasz Barański stanowczo uciął spekulacje na temat rzekomego romansu z koleżanką z tanecznego show i dodał, że z innymi tancerkami również ma podobne, dobre relacje. 

 To jest super koleżeńska relacja, tak jak z każdą z tancerek. Sam ich dobierałem do tego programu, fajny mam z nimi kontakt i tak zostaje – dodał.

Przeczytaj też: Anita Sokołowaka i Jacek Jeschke wygrali w „Tańcu z gwiazdami” niemało pieniędzy. Na co je przeznaczą?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Barański (@tomaszbaranskiofficial)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Bałdowska (@baldowska_make_up)

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ ♥
Horoskop miłosny na MAJ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie