Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje zdjęcie z koleżankami i wywołuje burzę w sieci: „Jak klony”

Internauci zarzucają paniom brak naturalności.
Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje zdjęcie z koleżankami i wywołuje burzę w sieci: „Jak klony”
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Akpa
06.05.2024

Tegoroczna majówka wypadała naprawdę korzystnie. Nic więc dziwnego, że wiele osób postanowiło zrelaksować się za granicą Polski, w krajach mniej lub bardziej egzotycznych. Nie inaczej było w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan. Celebrytka wraz z rodziną i znajomymi wybrała się do Turcji. Oczywiście – jak na prawdziwą influencerkę przystało – wypad relacjonowała w social mediach. Zdecydowała się też opublikować zdjęcie z koleżankami. I to właśnie ta fotografia wywołała w sieci małą burzę. Dlaczego?

Przeczytaj też: Lady Gaga ma piękną figurę. To zasługa wyrzucenia z menu jednej rzeczy!

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zdjęcie z koleżankami. Fani twierdzą, że panie wyglądają jak klony

Nie jest żadna tajemnicą, że coraz więcej kobiet w Polsce i na świecie korzysta z usług lekarzy medycyny estetycznej. I nie ma w tym oczywiście nic złego, a przynajmniej do momentu, gdy zmiany są subtelne i wciąż przypomina się swoją naturalną wersję. Wiadomo jednak, że granica jest całkiem cienka i łatwo ją przekroczyć, uzyskując efekt klonów. I to właśnie takie zarzuty padały pod jednym z ostatnich zdjęć Małgorzaty Rozenek-Majdan z koleżankami.

Usta, wszystko zmienione, wszystko poprawione…smutne – skomentowała jedna z obserwatorek, a druga dodała – Wszystkie panie takie same, jak klony. Kolejna dopytywała – Czy to są siostry? Czemu wyglądają identycznie?

Oczywiście pod postem pojawiło się też kilka ciepłych słów. Część osób uważa przede wszystkim, że nowa sylwetka Małgorzaty jest godna pochwały.

A ty co myślisz?

Przeczytaj też: Ile waży Kendall Jenner?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 6.05. – 12.05.
Horoskop tygodniowy 6.05. – 12.05. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie