Zosia Zborowska-Wrona pokazała efekty ciążowej sesji. Fani aktorki są zauroczeni zdjęciami

Piękny efekt!
Zosia Zborowska-Wrona pokazała efekty ciążowej sesji. Fani aktorki są zauroczeni zdjęciami
Zosia Zborowska-Wrona, fot. IG @zborowskazofia
26.04.2024

Zosia Zborowska-Wrona należy do tego grona celebrytów, które chętnie dzieli się z obserwatorami w sieci fragmentami z życia prywatnego. I tak na przykład ostatnio córka Wiktora Zborowskiego pokazała, jak wyglądają efekty jej ciążowej sesji. Fani są oczarowani i zauważają pewne podobieństwo…

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan zaskakuje i mówi, że nie powinno być urlopu menstruacyjnego

Zosia Zborowska-Wrona pokazała efekty ciążowej sesji

Zosia Zborowska-Wrona od 5 lat tworzy zgrane małżeństwo z siatkarzem, Andrzejem Wroną. Para doczekała się córki-Nadziei i lada moment przywita na świecie kolejną dziewczynkę. Celebrytka zdecydowała się uwiecznić na zdjęciach szczęśliwe chwile i zafundowała sobie brzuszkową sesję. Na planie nie pozowała sama. Na uroczych fotografiach wykonanych w domowych wnętrzach widać również sportowca, ich pociechę oraz psy. Jak te zdjęcia oceniają fani?

Obserwatorzy 36-latki są zachwyceni tą sesją. W komentarzach pod postem znajduje się więc wiele ciepłych słów. Internauci życzyli influencerce szczęśliwego rozwiązania i pisali, że pięknie prezentuje się na „ostatniej, okrągłej”. Cześć z nich na drugiej fotografii w galerii dopatrzyli się też dużego podobieństwa między Zosią a jej mamą, Marią – aktorką.

Zosia, na drugim zdjęciu uśmiech jak Keira Knightley – napisała jedna z fanek. Drugie zdjęcie: wyglądasz jak mama – dodała druga. Po raz pierwszy to widzę: cała mama – dodała kolejna.

Czy ty również uważasz, że wyglądają jak dwie krople wody?

Przeczytaj też: Córka Catherine Zety-Jones świętowała urodziny w sukience mamy. Aktorka po raz pierwszy założyła ją ćwierć wieku temu

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zosia Zbo Wro (@zborowskazofia)

Polecane wideo

Jak wychować dziecko, bazując na jego znaku zodiaku?
Jak wychować dziecko, bazując na jego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.04.2024 15:09
Ale bebzon.
odpowiedz
Aldona (Ocena: 5) 26.04.2024 13:53
Słuchajcie, seks podczas okresu także może być przyjemny. Kubeczki menstruacyjne Beppy Cup są przeznaczone m.in. do seksu!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie