"Nigdy tego nie było" - Anita Sokołowska musi tłumaczyć się ze swojej przeszłości

Będzie miała przez to kłopoty w "Tańcu z gwiazdami"?
"Nigdy tego nie było" - Anita Sokołowska musi tłumaczyć się ze swojej przeszłości
Anita Sokołowska, fot. Akpa
24.04.2024

27. edycja „Tańca z gwiazdami” prezentuje naprawdę wysoki poziom. I choć w programie biorą udział amatorzy niezwiązani w żaden sposób z tańcem, po kilku odcinkach trudno w niektórych przypadkach odróżnić nauczyciela od ucznia.

Część fanów show zastanawia się, czy możliwym jest że żaden z uczestników nie brał wcześniej lekcji tańca. Zresztą na początku aktualnego sezonu podejrzewano, że jeden z faworytów – Aleks Mackiewicz – miał w przeszłości do czynienia z tą formą ruchu, znajdując w sieci informacje o zdobytych nagrodach w turniejach tańca. Ostatecznie okazało się, że laureatem był ktoś inny i pojawiła się jedynie zbieżność nazwisk.

Niedawno jednak podobne zarzuty popłynęły w kierunku Anity Sokołowskiej. Internauci doszukali się bowiem informacji, że aktorka w przeszłości uczęszczała na zajęcia z baletu.

Przeczytaj też: Krzysztof Ibisz obraził Dagmarę Kaźmierską na wizji? "Straszne chamstwo" - piszą widzowie

Anita Sokołowska miała taneczne przygotowanie? Aktorka musi tłumaczyć się ze swojej przeszłości

Jakiś czas temu Anita Sokołowska zdradziła w rozmowie z Encyklopedią Polskiego Teatru, ze przez 11 lat ćwiczyła taniec.

Dziś wiem, że balet zbudował moją wrażliwość. (...) Natomiast dla mojego zawodu był wspaniałą bazą. Mam wielką świadomość swojego ciała, potrafię sama sobie konceptualizować ruch na scenie, mogę stworzyć postać, która ma dziwną cielesność – przyznała Sokołowska.

Aktorka znana między innymi z „Przyjaciółek” musi się więc dziś tłumaczyć z przeszłości. Jak to robi? Przede wszystkim zaznaczając, że słowa w sieci nabierają swojego tempa i używa się je później w różnych kontekstach. Niemniej wspomniane lekcje tańca były jedynie próbą rozbudzenia w niej pasji.

Ostatnio przeczytałam, że moja mama marzyła, żebym została tancerką... Nigdy tego nie było. Po prostu moja mama wiedziała, że małe dziecko musi mieć w życiu swoją pasję i wybrała mi zajęcia taneczne w Lublinie – mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Przeczytaj też: Magda Mołek mogła zatańczyć w „Tańcu z gwiazdami”. Dlaczego odmówiła?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 29.04. – 5.05.
Horoskop tygodniowy 29.04. – 5.05. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie