Maciej Musiał wróci na plan "Rodzinki.pl"? Stawia pewien warunek...

Ostatni odcinek serialu wyemitowano 4 lata temu.
Maciej Musiał wróci na plan "Rodzinki.pl"? Stawia pewien warunek...
Maciej Musiał, fot. Akpa
23.04.2024

Kilka dni temu świat obiegła informacja o wznowieniu „Rodzinki.pl”. Mowa o familijnym serialu komediowym w reżyserii Patricka Yoki, który był emitowany na ekranach TVP2 w latach 2011-2020. Dzięki niemu na naszych oczach narodziło się kilka młodych gwiazd polskiego show biznesu, w tym między innymi Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski czy Maciej Musiał.

Produkcja ta cieszyła się ogromną popularnością. Zresztą gdy trafiła na platformę Netflixa, potwierdziły się przypuszczenia, że widzowie wciąż chętnie śledzą losy rodziny Boskich i ich najbliższych. Nic więc dziwnego, że pomysł o wskrzeszeniu formatu stał się rzeczywistością…

Przeczytaj też: Magda Mołek mogła zatańczyć w „Tańcu z gwiazdami”. Dlaczego odmówiła?

„Rodzinka.pl” ma wrócić na ekrany TVP. Czy obsada będzie taka sama?

Na ten moment niewiele wiadomo o 17. sezonie tego telewizyjnego hitu. Niemniej plotkuje się, że oferty współpracy trafiły w ręce dotychczasowej obsady. Propozycje mieli otrzymać już między innymi Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak czy Julia Wieniawa. A co z Maćkiem Musiałem? Aktor przyznał w rozmowie z Plejadą, że wróciłby na plan „Rodzinki.pl” pod pewnym warunkiem.

Zobaczymy, w którym kierunku pójdzie Patryk Yoka. Na pewno najważniejsze jest to, że jeżeli będziemy to robić, to w tym dawnym składzie, dowodzonym kreatywnie przez Patryka Yokę, który jest wybitnym twórcą. (...) Jeżeli to się będzie wydarzało, to tylko z nim na pokładzie. Ciekawe to będzie. Sam nie wiem - wyznał Musiał.

29-latek przyznał także, że istotnym jest dla niego scenariusz. Z całą pewnością musiałby być na niego dobry pomysł, ponieważ synowie Boskich nie są już dziećmi, tylko dorosłymi mężczyznami.

Wszyscy już straciliśmy urok, mówię o nas — braciach. Już jesteśmy starymi po prostu chłopakami z wąsami, z brodami, więc musielibyśmy znaleźć jakiś interesujący silnik i pomysł na to. Wiem, że są na to interesujące pomysły – dodał.

Przeczytaj też: Kate Middleton ponownie zabrała głos. Brytyjczycy są wzruszeni

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez rodzinkapl_official (@rodzinkapl_official)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez rodzinkapl_official (@rodzinkapl_official)

Polecane wideo

Cudowny dom legendarnego artysty. To miejsce robi gigantyczne wrażenie
Cudowny dom legendarnego artysty. To miejsce robi gigantyczne wrażenie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie