Karol Strasburger zdradził, jaką dostaje emeryturę. „Jest bardzo niska”

Przykre?
Karol Strasburger zdradził, jaką dostaje emeryturę. „Jest bardzo niska”
Fot. AKPA
10.04.2024

Karol Strasburger jest nie tylko aktorem, ale przede wszystkim uwielbianym przez widzów gospodarzem „Familiady”. Jego żarty rozpoczynające każdy odcinek, określane „sucharami”, mają szerokie grono fanów. Okazuje się jednak, że w kwestii otrzymywanej emerytury prowadzącemu teleturniej w ogóle nie jest do śmiechu.

Zobacz także: Sandra Kubicka zaskoczyła fanów ciążową stylizacją. „W Polsce niespotykane”

Jaką emeryturę dostaje Karol Strasburger?

W rozmowie z serwisem natemat.pl Strasburger przyznał, że kwota, która miesięcznie wpływa na jego konto, oscyluje między 1 a 2 tysiącami złotych. Tak skomentował to w innych wywiadach:

- Jest bardzo niska, tak jakby jej nie było, mimo wszystkich składek, które odprowadzałem (…). Wysokość emerytury nie daje możliwości funkcjonowania osobie, która chce żyć normalnie i funkcjonować jak do tej pory, więc to świadczenie nie zapewnia takiego standardu życiowego.

77-letni prezenter, który 5 lat temu po raz pierwszy został tatą, dodaje jednak, że czuje się świetnie i młodo. - Emerytura jest często w głowie elementem ustawiającym nas jako osoby, które są w schyłkowym okresie życia. U niektórych to słowo powoduje odcięcie od aktywności życiowej psychicznie i usuwa na margines życia – wyjaśnia aktor i podkreśla, że wciąż planuje być aktywny zawodowo.

Polecane wideo

Olga Frycz ma mieszkanie jak z Pinteresta! Pastelowe kolory, duński design, dziewczęca łazienka
Olga Frycz ma mieszkanie jak z Pinteresta! Pastelowe kolory, duński design, dziewczęca łazienka - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie