Z królem Karolem III jest gorzej, niż myślimy? Księżna Kate i książę William odczuwają silny niepokój

W styczniu pałac Buckingham poinformował, że monarcha walczy z rakiem.
Z królem Karolem III jest gorzej, niż myślimy? Księżna Kate i książę William odczuwają silny niepokój
Król Karol III, fot. Hollie Adams / Reuters / Forum
08.04.2024

To zdecydowanie nie jest najlepszy czas w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Najpierw royalsi musieli mierzyć się z konfliktami wewnątrz Pałacu, a następnie w styczniu tego roku ogłoszono, że król Karol III walczy z rakiem. Niestety dwa miesiące później świat dowiedział się również o nowotworowej chorobie jego synowej, Kate Middleton.

Jak monarchowie znoszą tę sytuację? Oboje oddali się w ręce lekarzy i zaproponowanym przez nich leczeniu. Najstarszy syn Elżbiety II zdecydował się ograniczyć pełnienie swoich obowiązków, jednak całkowicie nie zniknął z przestrzeni publicznej. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku żony księcia Williama. I o ile świat dziś martwi się bardziej o stan 42-latki, według doniesień zagranicznych mediów, to Karol czuje się gorzej.

Przeczytaj też: Klaudia El Dursi martwi się o najstarszego syna. A wszystko przez jej pracę w „Hotelu Paradise”

Kate Middleton i książę William są zmartwieni stanem króla Karola III

Z jakimi rakami mierzą się członkowie rodziny królewskiej? Na ten moment nie wiadomo. Według ekspertów te informacje trzymane są w tajemnicy ze względów bezpieczeństwa. Brytyjskie tabloidy donoszą jednak, że król Anglii walczy z rakiem trzustki, a sytuacja jest mało kolorowa.

William i Kate mają być tymi wiadomościami bardzo zmartwieni. I nie chodzi tylko o to, że życie ukochanej osoby jest zagrożone. Oboje przeraża ewentualne przejęcie brytyjskiego tronu.

Wiadomość o raku Karola postawiła Williama i Kate w przerażającej perspektywie wstąpienia na tron… Powiedziano mi, że te plany, powodują u nich intensywny niepokój - wyznała Tina Brown, była redaktorka Vanity Fair.

Przeczytaj też: Sarah Ferguson zabrała w sieci głos w sprawie księżnej Kate. Sama też walczy z rakiem

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 8.04. – 14.04.
Horoskop tygodniowy 8.04. – 14.04. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie