Klaudia El Dursi martwi się o najstarszego syna. A wszystko przez jej pracę w „Hotelu Paradise”

15-letni Dawid może nie mieć łatwo...
Klaudia El Dursi martwi się o najstarszego syna. A wszystko przez jej pracę w  „Hotelu Paradise”
Klaudia El Dursi z synem Dawidem, fot. IG @klaudia_el_dursi
04.04.2024

Klaudia El Dursi kilka lat temu diametralnie zmieniła swoje życie. A wszystko dzięki programowi „Top Model”. Piękna krawcowa z Bydgoszczy była pierwszą zwyciężczynią „złotego biletu”, co dało jej automatyczny transfer do finałowej 14-stki. I choć ostatecznie nie wygrała tego programu, jej kariera po jego emisji nabrała zawrotnego tempa. 35-latka nie tylko została pełnoprawną influencerką i celebrytką, lecz także modelką i gwiazdą telewizji.

Stacja TVN zaproponowała jej bowiem bycie hostką „Hotelu Paradise”. Format cieszy się popularnością, a Klaudia dzięki wysokiej oglądalności nie może narzekać na brak popularności i regularnej pracy na planie kolejnych edycji.

Przeczytaj też: Forbes ogłasza: Taylor Swift została miliarderką

Przypomnijmy, że każdy sezon kręcony jest w egzotycznej destynacji. Dzięki temu Klaudia i jej najbliżsi mogli zwiedzić już kawał świata. Hotel Paradise był już bowiem realizowany na Bali, Zanzibarze, w Kolumbii i Panamie. Ostatnie sezony tworzono w Wietnamie.

Klaudia El Dursi martwi się o nastoletniego syna

Jak wspomniałyśmy, w podróżach towarzyszą Klaudii jej najbliżsi, czyli partner oraz dwóch synów. I o ile w pandemii, gdzie większość świata funkcjonowała zdalnie, nie było problemu, by przebywać kilka miesięcy w egzotycznym zakątku, tyle dziś długa nieobecność jej synów w szkole, może mieć nieciekawe konsekwencje.

Przeczytaj też: Mateusza Janickiego poznaliśmy w „Pierwszej miłości”. Dziś wiadomo, dlaczego szybko odszedł z serialu

Klaudia zdaje sobie z tego sprawę, a co za tym idzie, martwi się przede wszystkim o edukację 15-letniego Dawida.

Obawiam się, że to nasz najtrudniejszy wypad, dlatego że we wcześniejszych latach, przyznam szczerze, pandemia nam szalenie ułatwiała. W zeszłym roku też jeszcze jakoś było znośnie, ale teraz mój starszy syn jest w pierwszej klasie liceum, w bardzo wymagającym liceum o wysokim poziomie i nie ma żadnego indywidualnego toku nauczania, tylko codziennie zbiera notatki od swoich rówieśników - przyznała w rozmowie z "Plejadą".

Gwiazda dodała też, że chłopak będzie musiał wszystko nadrobić i zdać zaległe egzaminy. 35-latka stara się więc, by nastolatek nie zostawiał wszystkiego na ostatnią chwilę i systematycznie nadrabiał materiał.

Przeczytaj też: Shakira spotyka się z przystojniakiem z serialu „Emily w Paryżu”?! Dzieli ich 16 lat

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 8.04. – 14.04.
Horoskop tygodniowy 8.04. – 14.04. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie