Paulina i Jakub Rzeźniczakowie wspominają swój ślub. „Rozpłakałem się, jak zobaczyłem żonę”

Przygotowania trwały zaledwie 4 tygodnie.
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie wspominają swój ślub. „Rozpłakałem się, jak zobaczyłem żonę”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/)
23.02.2024

Związek Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej od początku budził ogromne emocje. Internauci w dosadnych słowach krytykowali piłkarza za to, że często zmienia partnerki i nie poświęca swoim dzieciom wystarczającej uwagi. Kiedy okazało się, że para postanowiła wziąć ślub w Miami zaledwie 4 miesiące po śmierci Oliwiera - syna sportowca ze związku z Magdaleną Stępień - spadła na nich kolejna lawina krytyki.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak nagrał dla żony video urodzinowe. Pokazał kilka kadrów z porodówki

Ostatnio, w wywiadzie przeprowadzonym przez Izabelę Janachowską, Rzeźniczakowie wrócili wspomnieniami do tamtego czasu.

Jak wyglądał ślub Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków?

Małżonkowie przyznali, że decyzja o ślubie zapadła spontanicznie, jako symbol „nowego początku” po trudnych przejściach, których doświadczyli kilka tygodni wcześniej. Odejście chorującego na nowotwór Oliwiera, a także poronienie, które przeszła Paulina, sprawiły, że para postanowiła przyspieszyć przygotowania do ślubu. Od decyzji, by pobrać się w Miami, do dnia ceremonii upłynęły zaledwie 4 tygodnie.

- Suknia była wymarzona, szyła się w niecałe trzy tygodnie. Bałam się komuś zaufać, bo chciałam zachować w dyskrecji to, że bierzemy ślub. Suknię przymierzyłam raz, dopiero przed wylotem. Wcześniej miałam na sobie tylko prototyp – wyjaśniła żona piłkarza, przy okazji zaznaczając, że najważniejsza tego dnia była dla niej obecność mamy na ślubie. To pragnienie udało się spełnić.

Kuba, zapytany przez Izabelę Janachowską o to, co czuł, gdy zobaczył Paulinę w białej sukni, odpowiedział: - Byłem zachwycony. Pamiętam, że się rozpłakałem.

Okazało się również, że ogromną pomocą w organizacji ceremonii wykazał się Krzysztof Gojdź. Z kolei catering zorganizowała para znajomych, która prowadzi w Miami restaurację.

Zobacz także: Paulina i Jakub Rzeźniczakowie wrócili na Instagram. Relacjonują wspólny poranek i karmienie córki

Polecane wideo

Znaki zodiaku gwiazd: Anna Lewandowska, Blanka Lipińska, Julia Wieniawa & inni
Znaki zodiaku gwiazd: Anna Lewandowska, Blanka Lipińska, Julia Wieniawa & inni - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.02.2024 23:42
Moja mama dostała piękny kosz prezentowy z poczty kwiatowej od młodej pary w ramach podziękowania na moim ślubie. Rodzice mojego męża tak samo. To była wyjątkowa uroczystość i uwielbiam wracać wspomnieniami do tego dnia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie