Raper Popek znajduje się w szpitalu psychiatrycznym. Jego partnerka wydała oświadczenie

Wcześniej Sieć obiegł kontrowersyjny filmik z jego udziałem.
Raper Popek znajduje się w szpitalu psychiatrycznym. Jego partnerka wydała oświadczenie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/popek_oficjalnie/)
07.02.2024
Sylwia Kropiewnicka

Partnerka Popka opublikowała na Instagramie oficjalny komunikat, z którego dowiadujemy się, że raper trafił do szpitala psychiatrycznego. „Apeluję i jednocześnie proszę o wstrzemięźliwość w ferowaniu wszelkich wyroków wobec jego osoby” – napisała Katarzyna Chalecka.

Zobacz także: 5 szokujących pytań o Czarnobyl, na które warto poznać odpowiedź

Popek trafił do szpitala psychiatrycznego. Jego partnerka zabrała głos

Po tym jak Sieć obiegło kontrowersyjne nagranie z udziałem słynnego rapera Popka, spotkał się on z ogromną (uzasadnioną) krytyką. Mężczyzna miał zachowywać się skandalicznie wobec zwierząt. Teraz z oświadczenia wystosowanego przez jego partnerkę Katarzynę Chalecką dowiadujemy się, że muzyk przebywa obecnie w szpitalu psychiatrycznym. W oficjalnym komunikacie, który pojawił się na Instagramie, czytamy:

W związku z obecną w mediach społecznościowych falą rozlewającego się hejtu względem mego partnera i ojca naszych małoletnich dzieci, Pawła Mikołajuw, pseud. Popek, w czasie, kiedy pozostaje on w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym, walcząc z ciężką chorobą alkoholową i uzależnieniem od innych używek, apeluję i jednocześnie proszę o wstrzemięźliwość w ferowaniu wszelkich wyroków wobec jego osoby.

Następnie próbowała wytłumaczyć swojego partnera z nagrania, które miało być jedynie żartem, a przez które wylała się na niego fala krytyki:

Rozpowszechniony w Internecie prywatny materiał filmowy nagrany wiele lat temu i udostępniony publicznie w sposób podstępny przez osoby bezsprzecznie nam nieżyczliwe i zarazem szukające dla siebie naszym kosztem taniej sensacji i wątpliwej popularności, stanowi dla Pawła potworny i niemal śmiertelny cios.

Na koniec zapewniła:

Jednakże, stając w obliczu niemającego precedensu w jego życiu nieobyczajnego zachowania z całą mocą podaję, iż poprzez wyrażone niezwłocznie przez niego przeprosiny wobec osób, które mogły stać się urażone taką postawą, nie ucieka on od konsekwencji swojego zachowania i nie ma zamiaru robić tego w przyszłości, by umniejszyć swoją winę wobec tych wszystkich, którzy wierzą w autentyczność jego twórczości muzycznej oraz drogi sportowej.

Co o tym sądzisz?

Zobacz także: Cyberataki, katastrofy naturalne... Popularny jasnowidz miał straszną wizję na 2024 rok

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Popek Monster (@popek_oficjalnie)

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LUTY ♥
Horoskop miłosny na LUTY ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.03.2024 05:37
moj komentarz to nie spam , co jest
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2024 10:47
Jest dobrze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie