Katarzyna Bosacka mówi, jak wygląda jej życie po odejściu męża

Jak podają media, mąż dziennikarki odszedł do młodszej kobiety.
Katarzyna Bosacka mówi, jak wygląda jej życie po odejściu męża
Fot. AKPA (Kurnikowski)
23.11.2023

Rozstaniu zawsze towarzyszą trudne emocje. Przekonała się o tym Katarzyna Bosacka po tym, jak jej mąż odszedł do innej kobiety. Dziennikarka w najnowszym wywiadzie zdradziła, jak wygląda jej życie po rozwodzie.

Zobacz także: Najatrakcyjniejsi łysi mężczyźni na świecie (RANKING)

Jak Katarzyna Bosacka radzi sobie po odejściu męża?

Po rozstaniu ze swoim długoletnim partnerem, politykiem Marcinem Bosackim, Katarzyna Bosacka układa sobie życie na nowo. Z pewnością nie jest to dla niej proste, ponieważ z mężem była związana przez 26 lat. Dziennikarka po jego odejściu postanowiła skupić się na pracy. Teraz w podcaście Małgorzaty Ohme zdradziła, jak obecnie wygląda jej życie:

Ja już z tego dołka wychodzę. Już na pewno jestem na powierzchni i starałam się w nim nie kopać. To jest taki dobry czas dla mnie, po to żeby zobaczyć, czego mi brakowało, co mogę jeszcze zrobić. Żeby też realizować swoje pasje. Otworzyła mi się jakaś przestrzeń. No i mogę spojrzeć na siebie w końcu.

Trudne wydarzenia z ostatniego czasu odbiły się na zdrowiu i wyglądzie Bosackiej – ze stresu schudła 17 kg. Dziennikarka nie straciła jednak wiary w miłości. Zdradziła, że wierzy w to, że jeszcze pozna „kogoś ciekawego”. 

Zobacz także: Laluna przebywa w szpitalu. Czeka na poważny zabieg

Polecane wideo

10 najbardziej instagramowych miejsc na świąteczne oświadczyny
10 najbardziej instagramowych miejsc na świąteczne oświadczyny - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 23.11.2023 18:24
Pamietam ja z programu o dobrym żywieniu, który prowadziła. Wygląd zaprzeczał temu co mówi. Być może ten mąż zrobił przysługę jej zdrowiu? Bo nawet teraz jest gruba.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie