Czy Anna Lewandowska miała operację nosa? „To była jedna z lepszych decyzji w moim życiu”

Trenerka szczerze o zabiegach, którym się poddała.
Czy Anna Lewandowska miała operację nosa? „To była jedna z lepszych decyzji w moim życiu”
Fot. AKPA
09.11.2023

W tym roku ukazała się nieautoryzowana biografia Anny Lewandowskiej, w której została poruszona kwestia dzieciństwa popularnej trenerki oraz organizowanych przez nią obozów treningowych. W jednym z rozdziałów książki znalazł się również wywiad z WAG, w którym żona Roberta Lewandowskiego przyznała, że przeszła operację biustu.

Zobacz także: Blanka Lipińska schudła 12 kg. Ile waży teraz?

Czy Anna Lewandowska przeszła operację nosa?

W książce „Imperium Lewandowska” czytamy m.in., że trenerka nigdy nie zoperowała sobie nosa:

- Nie miałam żadnej operacji plastycznej poza biustem. Spójrz na moje opadające powieki. Gdybym chciała sobie zrobić, to co powinnam najpierw? Moje psie powieki. Żadnych wypełniaczy nigdy nie robiłam. Robiłam osocze, zrobiłam też kiedyś mezoterapię – zdradziła i dodała: - Zrobiłam sobie implanty piersi i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Teraz jestem pewniejsza siebie, czuję się kobieco, koniec kropka. Nie będę za to przepraszać (…). Mój mąż widział, jak się fatalnie czułam i powiedział, że jeśli chcę to zrobić, jeśli to sprawi, że będę się czuć lepiej, pewniej, to on mnie w tym wspiera – podsumowała.

Polecamy także: Autorka książki o Lewandowskiej wspomina dzień, który spędziła z trenerką. Zmieniła o niej zdanie

Polecane wideo

Mężczyźni szaleją za tymi perfumami. Oto niesamowicie zmysłowe zapachy, o których nie sposób zapomnieć
Mężczyźni szaleją za tymi perfumami. Oto niesamowicie zmysłowe zapachy, o których nie sposób zapomnieć - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
Karina (Ocena: 5) 23.11.2023 09:03
Nie masz pomysłu na gwiazdkę dla dziewczyny? Zamów profesjonalny termometr owulacyjny Cyclotest MySense. Będzie zachwycona!
odpowiedz
Taka prawda (Ocena: 1) 18.11.2023 16:04
Nikogo nie interesuje ta ograniczona kobieta mając takie zasięgi i pieniądze tylko non stop gada o sobie, biuście i jakiś dietach !!! jak by pomagała chorym dzieciom i innym pokrzywdzonym przez los to wtedy by była sympatyczna, a ta tylko nawija te bzety i ociera się o krocze hiszpańskiego tancerza. SPADAJ KOBIETO NIKT CIE NIE LUBI !!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.11.2023 14:42
Spraw prezent swojemu pieskowi/kotkowi, wejdź na PETHELP .pl i wybierz pakiet odpowiedni do potrzeb pupilka. Standardowy zakres dla kota to 29 zł/msc, dla psa - 39 zł msc. Z kodem 9MFKU28W wchodzi jeszcze 10% zniżki </3
odpowiedz

Polecane dla Ciebie