Danuta Martyniuk nie wiedziała o ślubie syna?!

Daniel Martyniuk i jego ukochana, Faustyna powiedzieli sobie „tak” na Bali.
Danuta Martyniuk nie wiedziała o ślubie syna?!
Fot. AKPA (Piętka Mieszko), Instagram.com (https://www.instagram.com/faustynaaj/)
24.10.2023
Sylwia Kropiewnicka

W poniedziałek polskie media zelektryzowała informacja o drugim ślubie syna „króla disco polo”. Daniel Martyniuk i jego obecna ukochana pobrali się na Bali. Zdjęciami z wydarzenia nie omieszkali podzielić się w mediach społecznościowych. Portal Pudelek.pl postanowił zapytać Danutę i Zenona Martyniuków, czy brali udział w ceremonii. Żona gwiazdora udzieliła zaskakującej odpowiedzi.

Zobacz także: Julia Wieniawa pozuje na Instagramie bez stanika. Zwróciła się z apelem do kobiet

Danuta i Zenon Martyniukowie nie wiedzieli o drugim ślubie syna?

Na fotografiach z ceremonii, które Daniel Martyniuk i jego żona udostępnili w Sieci, próżno szukać rodziców mężczyzny. Z tego powodu portal Pudelek.pl postanowił u źródła dowiedzieć się, czy Danuta i Zenon Martyniukowie brali udział w ślubie syna, który odbył się na Bali. Danuta Martyniuk nie kryła zdziwienia zapytaniem reporterki serwisu. „Ale jakiego ślubu?!” – odpowiedziała pytaniem na pytanie. Kiedy dziennikarka Pudelka wyjaśniła Danucie Martyniuk, że jej syn pochwalił się ceremonią na Instagramie, odpowiedziała zaskoczona:

Mhm... Ja nic nie wiem.

Portal Pudelek.pl to samo pytanie skierował do Zenona Martyniuka. „Król disco polo” nie był jednak tak rozmowny jak jego żona. Przypomnijmy, że to drugi ślub Daniela Martyniuka. Pierwszy zakończył się rozwodem w atmosferze skandalu.

Zobacz także: Nowy dom Mamy Ginekolog: antyki, różowa kanapa, mieszanka kultur. „Jestem zachwycona”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Faustyna Dagmara Jamiołkowska (@faustynaaj)

Polecane wideo

Królowa nocy. Oto najgorętsze trendy w modzie wieczorowej
Królowa nocy. Oto najgorętsze trendy w modzie wieczorowej - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.10.2023 21:03
QW Chcę opowiedzieć światu o wspaniałym człowieku, doktorze Agbazarze z AGBAZARA TEMPLE, który wniósł radość do mojego małżeństwa po 2 latach rozwodu z mężem i czwórką dzieci. Zrobiłam wszystko, aby przywrócić ich do mojego życia, ponieważ bardzo ich kocham tak bardzo, że w zeszłym miesiącu przyjaciel przedstawił mnie rzucającemu zaklęcia, który zrobił wszystko duchowo i sprowadził je z powrotem w ciągu 48 godzin, teraz jesteśmy razem i szczęśliwi jeszcze bardziej niż wcześniej. Możesz skontaktować się z tym wspaniałym rzucającym zaklęcia, aby rozwiązać własne problemy w związku, za pośrednictwem poczty elektronicznej, tak jak ja to zrobiłem na: WHATSAPP ( agbazara @ gmail . com ) LUB zadzwoń pod numer: WHATSAPP ( +234 810 410 2662 )
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2023 11:53
Wyglada jak pasztet z biedronki lub mielone z Lidla.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie