Maffashion rozstała się z chłopakiem? Jej dotychczasowy partner zabrał głos

W swoim oświadczeniu zwrócił się m.in. do Sebastiana Fabijańskiego.
Maffashion rozstała się z chłopakiem? Jej dotychczasowy partner zabrał głos
Fot. AKPA (Podlewski)
12.10.2023

Po tym, jak rozpadł się związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego, influencerka zaczęła spotykać się z innym mężczyzną – Mateuszem, który w Sieci funkcjonuje pod pseudonimem „blu3aby”. Jak informuje Pudelek.pl, i ten związek Maffashion miał się zakończyć. Jej były już chłopak zabrał głos na Instagramie.

Zobacz także: Caroline Derpienski napisała wiersz!

Były chłopak Maffashion komentuje rozstanie na Instagramie

„Blue Baby” to początkujący raper i operator, który współpracuje z youtuberem Maciejem Dąbrowskim. Zrobiło się o nim głośno, kiedy w poprzednim roku zaczął spotykać się z Maffashion. Julia Kamińska była świeżo po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim i to w ramionach Mateusza miała znaleźć ukojenie. Mimo że para nie chwaliła się zbytnio swoją miłością w Sieci, nie było też tajemnicą, że są razem. Teraz jednak dowiedzieliśmy się o ich rozstaniu dzięki portalowi Pudelek.pl. Mateusz „Blue Baby” postanowił zabrać głos. Z jego oświadczenia wiemy nie tylko, że faktycznie się z Maffashion rozstali, lecz także że to on podjął decyzję o zakończeniu tej relacji. Opublikował na InstaStory krótkie oświadczenie, w którym napisał: 

Mój „informator” mówi: Blue Baby decyzję o rozstaniu podjął miesiąc temu. Nie była ona łatwa, głównie ze względu na synka Julki, z którym miał super kontakt. Niestety nie wszystko jesteśmy w stanie zbudować sami. Szkoda.

Następnie dodał kilka słów w temacie Sebastiana Fabijańskiego. Postanowił aktora przeprosić:

Mateusz uważa również, że najbardziej zabawne jest to, że ten „zły” Fabijański wydaje się nie być tym, kim Julka próbowała wmówić mu, że jest. „W związku z tym, że ślepo powielałem tę negatywną narrację przeciwko Sebastianowi, czuję, że powinienem o tym wspomnieć, a nawet przeprosić”.

Zobacz także: Nel z „W pustyni i w puszczy” wychodzi za mąż. Tabloid ujawnia szczegóły

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blu3aby/)

 

Polecane wideo

To podobno najpiękniejsza kobieta w świecie motosportu. Jej 2,6-milionowe grono fanów ciągle się nią zachwyca
To podobno najpiękniejsza kobieta w świecie motosportu. Jej 2,6-milionowe grono fanów ciągle się nią zachwyca - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie