Sophie Turner pozwała Joe Jonasa. W tle spór o dzieci

Gwiazdor odpowiedział na zarzuty byłej partnerki. Zarzuca jej kłamstwo.
Sophie Turner pozwała Joe Jonasa. W tle spór o dzieci
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sophiet/, https://www.instagram.com/joejonas/)
22.09.2023

Sophie Turner i Joe Jonas zdawali się tworzyć zgrany duet. Tym bardziej fanów zarówno muzyka, jak i aktorki, zaskoczyła wiadomość o ich nagłym rozstaniu. Mimo że jeszcze na początku września oboje deklarowali, że chcą zakończyć małżeństwo polubownie, wiele wskazuje, że odbędzie się to w atmosferze skandalu. Medialny szum wokół nich przybiera bowiem na sile. Aktorka pozwała Joe Jonasa. Muzyk odpowiedział na zarzuty pod swoim adresem.

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się. Wydali oświadczenie

Sophie Turner i Joe Jonas kłócą się o dzieci

Przez okres trwania związku Sophie Turner znana z „Gry o Tron” i popularny muzyk, Joe Jonas doczekali się dwójki pociech. To właśnie córki stały się teraz obiektem ich sporu. Turner miała wystosować pozew przeciwko byłemu partnerowi w oparciu o twierdzenie, że Jonas miał uprowadzić ich dzieci do USA. Aktorka utrzymuje również, że ojciec dziewczynek nie chce oddać ich paszportów. Jak podaje Plotek.pl, Turner swoje stanowisko motywuje tym, że mimo że córki gwiazdorskiej pary urodziły się w Stanach Zjednoczonych, miały być wychowywane w Wielkiej Brytanii. 

Zagraniczny portal Page Six opublikował oświadczenie wystosowane przez przedstawiciela gwiazdora. Dowiadujemy się z niego, że Joe Jonas nie zgadza się z zarzutami Sophie Turner. W specjalnym komunikacie napisano także:

Joe zależy na wspólnej opiece nad dziećmi i na tym, aby wychowywali je zarówno matka, jak i ojciec, i oczywiście nie ma problemu z tym, że dzieci będą dorastać zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Wielkiej Brytanii.

Przedstawiciel muzyka podkreślił, że Joe nie uprowadził własnych córek. W opublikowanym oświadczeniu zarzuca aktorce mówienie nieprawdy.

Zobacz także: Jessica Ziółek pokazała się w naturalnym wydaniu. „Uwielbiam chodzić bez makijażu”

Polecane wideo

Obłędne koszule, w których przechodzisz całą jesień. Idealnie nadają się na randki
Obłędne koszule, w których przechodzisz całą jesień. Idealnie nadają się na randki - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 22.09.2023 14:43
Czy za słabo się starała? A może leżała jak kłoda?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2023 13:06
I bardzo dobrze. Toksyk najpierw mowi o "rozstaniu w przyjaźni" potem oskarża o imprezowanie a na koniec zabiera paszporty dzieciom? W miedzyczasie udaje jak to cierpi. Znalazl niepewną i wycofaną dziewczynę. Może kiedy zaczęła wychodzić powoli na prostą i stracił nad nią kontrolę i zaczęły się schody? Toksyk zawsze wyczuje ofiarę
zobacz odpowiedzi (1)
Wiktoria (Ocena: 5) 22.09.2023 13:01
Dziecko to cud. Starającym się o potomstwo polecam stosowanie żelu PreFert na pobudzenie plemników
odpowiedz

Polecane dla Ciebie