Opozda uderza w Królikowskiego i jego partnerkę. „Tak działają alimenciarze w tym kraju”

Aktorka ujawniła, że jej były partner miga się od płacenia alimentów.
Opozda uderza w Królikowskiego i jego partnerkę. „Tak działają alimenciarze w tym kraju”
Fot. AKPA (Piętka Mieszko)
15.09.2023
Sylwia Kropiewnicka

Joanna Opozda i Antoni Królikowski byli niegdyś jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Rozstali się, zanim na świecie pojawił się ich syn, Vincent. Mimo że już nie są razem, ich relacja nadal jest bardzo medialna. Nie brakowało afer z ich udziałem. Teraz Joanna Opozda ponownie uderza w byłego partnera i jego obecną ukochaną. Opublikowała InstaStory, na którym zarzuciła im... okradanie Vincenta.

Zobacz także: Paulina Smaszcz dostaje pogróżki. Zdradziła, jakie słowa kierują do niej hejterzy

Opozda zarzuca Królikowskiemu, że nie płaci alimentów na syna

Tego, jak duża i istotna jest rola alimentów płaconych na dziecko, chyba nikomu tłumaczyć nie trzeba. Niestety, wiele osób unika tego obowiązku.Joanna Opozda opublikowała na swoim InstaStory kontrowersyjny materiał, w którym rozliczyła Królikowskiego. Oskarżyła w nim byłego partnera m.in. o niepłacenie środków na dziecko. Wiele do zarzucenia miała również nowej ukochanej aktora, Izabeli:

Antek dostał w ostatnim czasie dwie bardzo duże role, jedną w spektaklu teatru Tu i Teraz oraz we wrocławskim serialu, gdzie gra główną rolę i ma bardzo wysoką stawkę. Ja mam wgląd w jego umowę, więc wiem, o jakich pieniądzach mówię. Dowiedziałam się właśnie, że komornik nie będzie mógł ściągnąć przychodów, ponieważ Izabela otworzyła swoją działalność gospodarczą i z Antkiem zawarli umowę trójstronną - ona jako jego agentka. Teraz te pieniądze nie będą wpływać do Antka, tylko do niej. Wymyślili sobie, w jaki sposób okradać 18-miesięcznego chłopca. Mam nadzieję, że są z siebie dumni. Uważam, że to jest wstrętne i obrzydliwe zachowanie.

Opozda poinformowała przy okazji, że Królikowskiemu za bardzo nie zależy na kontakcie z synem. Następnie dodała ostro:

Pieniądze, które należą się mojemu dziecku, zabiera Izabela i pieniądze będą teraz wpływać do niej. Tak działają alimenciarze w tym kraju. (...). Alimenty to nie prezenty i nie pozwolę na to, aby mój syn był okradany przez dwójkę ludzi, którzy już i tak wyrządzili mnie i mojemu dziecku ogromną krzywdę.

Myślicie, że aktor odniesie się do tych zarzutów?

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała niespodziankę urodzinową od partnera. Fani: „Skąd Ty go wzięłaś?”

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/asiaopozda/)

Polecane wideo

Obłędne płaszcze na jesień. Dodają klasy i pasują absolutnie do wszystkiego
Obłędne płaszcze na jesień. Dodają klasy i pasują absolutnie do wszystkiego - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie