Anna Lewandowska jest „oderwana od rzeczywistości”? Znajoma trenerki zabrała głos

Koleżanka Lewandowskiej opowiedziała o relacji z nią na potrzeby książki Moniki Sobień-Górskiej.
Anna Lewandowska jest „oderwana od rzeczywistości”? Znajoma trenerki zabrała głos
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowska/)
28.07.2023

Książka „Imperium Lewandowska” autorstwa Moniki Sobień-Górskiej to nieautoryzowana biografia żony naszego najlepszego piłkarza. Mimo że do jej premiery jest jeszcze sporo czasu, już budzi ogromne emocje. Sama pisarka przyznała, że po spędzeniu z Lewandowską jednego dnia w Barcelonie, zmieniła o niej zdanie. Teraz głos zabrała znajoma trenerki. Sprawdź, co powiedziała.

Zobacz także: Anna Lewandowska o poprawianiu urody. Zdradziła, na jaką operację plastyczną się zdecydowała

Znajoma Lewandowskiej mówi, jaka trenerka jest na co dzień

Jak już wiemy w książce „Imperium Lewandowska” Monika Sobień-Górska rzuci trochę światła na dzieciństwo trenerki oraz jej obecne życie w Barcelonie. Pisarka ma zamiar opisać także spotkanie z osobą z otoczenia żony Roberta Lewandowskiego. Jeśli wierzyć znajomej gwiazdy, Lewandowskiej zdarza się zapominać, jak wygląda normalne życie:

Odkąd Robert stał się wielką gwiazdą, bywa wprawdzie trochę oderwana od rzeczywistości, zdarzało jej się dzwonić koleżanek, tych ze zwykłego świata, i proponować ad hoc wizytę u kosmetyczki czy trening na siłowni, zapominając, jak wygląda życie normalnych ludzi, że pracują, mają dzieci, nie zorganizują dla nich opieki w pięć minut tak jak ona.

Jak jednak przyznała znajoma trenerki, nawet Annie Lewandowskiej zdarza się mieć gorsze dni, których nie pokazuje w Sieci:

Ma momenty, kiedy siedzi w domu i płacze, ma czasem problemy z dziećmi, ma mnóstwo obowiązków, bywa, że ciężej przeżywa kolejny spadający na nią hejt, jest zmęczona podróżami do Polski, brakiem kontaktu z Robertem, którego przecież często nie ma w domu. Tego nie pokazuje na Instagramie, a tak też wygląda jej życie. Ale na pewno jest od Instagrama uzależniona i uzależnia od siebie swoje fanki.

Premiera książki już niebawem. Planujesz po nią sięgnać? 

Zobacz także: Joanna Koroniewska pokazała kadr z wakacji. Po raz kolejny rozprawiła się z hejterami

Polecane wideo

Jak stylizować jeansy? Te topowe połączenia nigdy nie zawodzą
Jak stylizować jeansy? Te topowe połączenia nigdy nie zawodzą - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie