Magdalena Stępień odniosła się do głośnych słów Rzeźniczaka. Nie ona jedna

Jakub Rzeźniczak udzielił wywiadu Żurnaliście. Od wczoraj wszyscy mówią tylko o tym.
Magdalena Stępień odniosła się do głośnych słów Rzeźniczaka. Nie ona jedna
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/magdalena___stepien/, https://www.instagram.com/jakubrzezniczak25/)
26.06.2023

Jakub Rzeźniczak w najnowszym wywiadzie uderzył w swoje byłe partnerki. Głos zabrała Magdalena Stępień, publikując na Instagramie oświadczenie. Z kolei matka córki piłkarza, Ewelina Taraszkiewicz, straszyła go pozwem.

Zobacz także: Cichopek i Kurzajewski przechodzą kryzys? Wszystkiemu ma być winna Smaszcz

Magdalena Stępień zareagowała na słowa Jakuba Rzeźniczaka

Najnowszy wywiad Jakuba Rzeźniczaka wywołał niemały skandal. W głośnej rozmowie z Żurnalistą piłkarz wyznał, że zdradzał swoją pierwszą żonę, Edytę Zając. Matce swojej córki, Ewelinie Taraszkiewicz, zarzucił, że początkowo spotykali się za pieniądze. Poruszył także temat relacji z matką swojego zmarłego syna Oliwiera – Magdaleną Stępień. Wyjaśnił m.in., że modelka na początku ich relacji miała zachowywać się inaczej i udawać kogoś, kim nie jest, aby go uwieść. Stępień opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym możemy przeczytać:

Słysząc słowa Kuby, mimo że mogłabym powiedzieć wiele i o tym, co było między nami, i o nim, nie zrobię tego. Śmierć mojego dziecka zmieniła wiele w moim życiu i zmieniła sposób postrzegania tego, co się dzieje dookoła. Dlatego też nie będę tego komentować i roztrząsać przeszłości. Świat się dla mnie zatrzymał po śmierci mojego synka i nie będę wracała do przeszłości i tego, co było między mną a Kubą.

Następnie dodała:

Buduję teraz nowe życie. Jest mi cały czas ciężko i nie będę dokładać dramatów do mojej tragedii. Dziękuję wszystkim za wsparcie w tych kolejnych, trudnych dla mnie chwilach.

Z wywiadu dowiadujemy się, że obecna żona piłkarza poroniła w podobnym czasie, kiedy zmarł Oliwier. Rzeźniczak mówił o tym następująco:

W tamtym okresie też Paulina była w ciąży i straciliśmy też tamto dziecko. Ciężko mi się o tym mówi, ale była jedna tragedia i była druga tragedia. Staraliśmy się walczyć, walczyć o siebie.

Ewelina Taraszkiewicz odpowiada Rzeźniczakowi, Korwin Piotrowska komentuje

Ewelina Taraszkiewicz także nie pozostawiła zarzutów pod jej adresem bez odpowiedzi. Wydała oświadczenie, w którym napisała krótko:

Ja to tylko mam nadzieję, że Pan ma te dowody na tę moją „prostytucję”.

Następnie postawiła piłkarzowi ultimatum i dała mu dwie godziny, aby ją przeprosił. Całą sprawę pozwoliła sobie skomentować Karolina Korwin Piotrowska, która zwróciła uwagę szczególnie na fakt, jak cała ta afera wpłynie na córkę Rzeźniczaka i Taraszkiewicz. „Dzieci dorastają. Idą do szkoły. A tam dowiadują się, ze ich mama była panią do towarzystwa. I nawet znają stawkę. Oskarżenie zostało rzucone, poszły konie po betonie, syf będzie się ciągnął” – czytamy w poście dodanym przez dziennikarkę.

Co o tym wszystkim sądzicie?

Zobacz także: Dziewczyna Antka Królikowskiego wybrała się do fryzjera gwiazd. Udana metamorfoza?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Stępień-Kolesnikow (@magdalena___stepien)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA 🐶🐶🐶 (@karolinakp)

Polecane wideo

Niezwykły letni styl, który bije na głowę wszystkie inne trendy. Wygląda się w nim zjawiskowo
Niezwykły letni styl, który bije na głowę wszystkie inne trendy. Wygląda się w nim zjawiskowo - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.06.2023 05:39
Może te wszystkie śmierci i poronienia wynikają z kiepskich genów któregoś z nich. Sądząc po mądrej wypowiedzi pana sportowca, to śmiem twierdzić, że to może być z jego strony.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie