Córka Ewy Kasprzyk schudła prawie 30 kg. Zdradza, jak to zrobiła

Ostatnio wraz ze swoją sławną mamą pojawiła się na evencie odmieniona.
Córka Ewy Kasprzyk schudła prawie 30 kg. Zdradza, jak to zrobiła
Fot. AKPA (Kurnikowski)
31.05.2023

Ewa Kasprzyk i jej córka, Małgorzata Bernatowicz, pojawiły się w ostatnim czasie na evencie kliniki La Perla. Córka aktorki zachwyciła swoją figurą po metamorfozie. Udało jej się zrzucić prawie 30 kg. W rozmowie z jednym z portali zdradziła sekret swojej nowej sylwetki.

Zobacz także: Magdalena Narożna pokazała się w bikini. Fani: „Petarda”

Córka Ewy Kasprzyk schudła 30 kg. Mówi, jak to zrobiła

Małgorzata Bernatowicz jest córką Ewy Kasprzyk i Jerzego Bernatowicza. Rozgłos zdobyła, kiedy brała niegdyś udział w polskich eliminacjach do Eurowizji. Było to sześć lat temu, a od tego czasu córka popularnej aktorki przeszła niemałą metamorfozę. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, w jaki sposób udało jej się zrzucić prawie 30 kilogramów. Jak się okazuje, dużą rolę odebrały zabiegi:

Zabiegi to jest coś, co robię od niedawna, ale już widzę efekty. To jest coś, co zdecydowanie przyśpiesza tę utratę wagi. Natomiast trzeba wdrożyć dietę i ćwiczenia. Trzeba całościowo podejść do tematu. Ja po prostu jadłam zdrowiej.

Dodała, że tajemnica jej sukcesu tkwi w zasadach medycyny chińskiej:

Nie byłam na żadnej konkretnej diecie. Korzystałam z rad medycyny chińskiej. Starałam się jeść trzy ciepłe posiłki dziennie (...). Dużo trenowałam, ale pozwalałam też swojemu ciału odpocząć, kiedy tego potrzebowało. Bez przeforsowania organizmu. No i tak przez kilka lat schudłam sporo.

Początkowo Małgorzata Bernatowicz nie chciała zdradzić, ile nadprogramowych kilogramów udało jej się zrzucić. Później wygadała się jednak, że było to 20-30 kg.

Zobacz także: Blanka Lipińska nie zawsze tak wyglądała. Pokazała swoją najgorszą fryzurę. „Moja pierwsza okładka”

Fot. AKPA (Kurnikowski)

Fot. AKPA (Piętka Mieszko)

 

Polecane wideo

Obok tych kolorów włosów trudno przejść obojętnie. Zapanuje na nie istny szał w wakacje
Obok tych kolorów włosów trudno przejść obojętnie. Zapanuje na nie istny szał w wakacje - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie