Marianna Schreiber pokazała zdjęcia po operacji plastycznej. „Chcę poczuć się piękna”

Zdecydowała się na korektę nosa.
Marianna Schreiber pokazała zdjęcia po operacji plastycznej. „Chcę poczuć się piękna”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/marysiaschreiber/)
26.05.2023

Marianna Schreiber to żona polityka PiS-u, Łukasza Schreibera. Kobieta jest aktywna w mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie. W najnowszym poście pokazała się świeżo po operacji plastycznej nosa.

Zobacz także: W jakim wieku polskie gwiazdy zostały matkami?

Marianna Schreiber pokazała się na Instagramie po operacji nosa

Marianna Schreiber poddała się korekcie nosa w jednej z prywatnych klinik. Przyznała, że ten zabieg był jej wielkim marzeniem. O tym, że w końcu go sobie zafundowała, zadecydowały nie tylko jej kompleksy, lecz także kwestie zdrowotne. Na zdjęciach widzimy ją z opatrunkiem na twarzy i jeszcze niezagojonymi szwami. „Czekałam 15 lat” – wyjaśniła w opisie zdjęcia. Później uzasadniła swoją decyzję:

Poza moim pragnieniem czysto estetycznym, mój nos był dla mnie powodem wielu przykrości dotyczących wyglądu (wystające kości po bokach, opadający, okrągły, krzywy czubek nosa), ale i trudności medycznych. Krzywa przegroda, częste problemy z zatokami, łatwe infekcje, spanie na jednym boku, bo brak powietrza itd. Dojrzałam do tego, żeby dłużej nie walczyć.

Następnie dodała:

Koniec ze zbędnym faszerowaniem się antybiotykami, ostrym reżimem życia. Chcę normalności i chce poczuć się piękna, ale! piękna dla siebie. Wyłącznie dla siebie, dla swojego spokoju. Wierzę, że zrozumiecie moje postępowanie.

Przy okazji zapewniła, że jej relacje z mężem układają się bardzo dobrze, o czym ostatnio spekulowały media:

Nie rozwodzimy się. Kochamy się, jesteśmy rodziną.

Zobacz także: Magdalena Narożna pokazała się w bikini. Fani: „Petarda”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

Polecane wideo

Po drobnym remoncie to zupełnie inne mieszkania. Zobacz zdjęcia PRZED i PO
Po drobnym remoncie to zupełnie inne mieszkania. Zobacz zdjęcia PRZED i PO - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4.75 / 5
gość (Ocena: 4) 26.05.2023 15:47
guzik nie kwestie zdrowotne, bo sama napisała, że chcę się poczuć piękna. Za nosem pójdzie biust, proda, policzki itp a i tak nigdy nie poczuje się piękna. Poza tym nie rozumiem tego chwalenia się zdjeciami tuż po operacji. Szkoda, że nie wrzuciła filmiku z przebiegu operacji.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2023 14:09
Dlaczego prawie każda celebrytka, która zrobiła sobie nos dodaje, ze to kwestie zdrowotne, krzywa przegroda itd. Naprawdę nie można napisać wprost - miałam kompleksy z powodu nosa, skorzystałam z możliwości jakie daje medycyna estetyczna, stać mnie na to. Ja tez chciałabym sobie zrobić operacje i to tylko z powodów estetycznych.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 26.05.2023 13:54
Yyyyyyyyyyy……..fak
odpowiedz

Polecane dla Ciebie