Julia Wieniawa zmieniła wystrój salonu. „Koszt kanapy to około 90 tys. zł”

Jak wyszło?
Julia Wieniawa zmieniła wystrój salonu. „Koszt kanapy to około 90 tys. zł”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/juliawieniawa/)
24.05.2023

Dwa lata temu Julia Wieniawa wprowadziła się do swojego dwupoziomowego apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Jego wystrój budził wówczas wiele emocji. Przypomnijmy: Wszyscy mówią o trzecim mieszkaniu Julii Wieniawy. Oto jego wnętrza

Aktorka postanowiła jednak odejść nieco od klimatu Bali w swoich czterech kątach i przearanżowała ostatnio salon. Efekt tej metamorfozy pokazała na Instagramie.

Julia Wieniawa zmieniła wystrój w salonie

Pokój wypoczynkowy został znacznie przearanżowany przez dekoratorkę wnętrz, którą zatrudniła Julia Wieniawa. Miejsce pomarańczowej kanapy zastąpiła potężna zielona sofa marki B&B Italia. Jak czytamy na serwisie pudelek.pl, jej koszt to około 90 tysięcy złotych.

salon Julii Wieniawysalon Julii Wieniawysalon Julii Wieniawysalon Julii Wieniawysalon Julii WieniawyFot. Instagram.com (https://www.instagram.com/juliawieniawa/)

- Wytwornego sznytu pomieszczeniu nadała zwisająca z sufitu lampa Noguchi za 15 tysięcy złotych oraz zawieszone na ścianie abstrakcyjne obrazy Tomka Opalińskiego. Wokół brązowego okrągłego stołu ustawiono błękitne krzesła, z czego każde warte jest 2,5 tysiąca złotych – wylicza dalej serwis.

Influencerka była niezwykle zadowolona z efektu końcowego. A Wam jak się podoba? Zagłosujcie w naszej sondzie:

SONDA
Czy podoba Ci się nowy wystrój salonu Julii Wieniawy?

Polecane wideo

Po drobnym remoncie to zupełnie inne mieszkania. Zobacz zdjęcia PRZED i PO
Po drobnym remoncie to zupełnie inne mieszkania. Zobacz zdjęcia PRZED i PO - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.06.2023 14:01
Pieniądze trzeba dobrze inwestować. Ja wybrałam rynek nieruchomości i nie żałuję. Wynajem nieruchomości to żyła złota, tym bardziej jak współpracuje się z profesjonalnymi podmiotami. Szczególnie warto współpracować z dobrym zarządzającym nieruchomościami, jak Polzen z Gdańska
odpowiedz

Polecane dla Ciebie