Małgorzata Rozenek odpowiedziała na kąśliwe komentarze dotyczące jej wyglądu. Mówi o ciałopozytywności

Internauci pozwolili sobie na zbyt wiele?
Małgorzata Rozenek odpowiedziała na kąśliwe komentarze dotyczące jej wyglądu. Mówi o ciałopozytywności
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/m_rozenek/)
22.05.2023

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w Sieci, a szczególnie na Instagramie, gdzie obserwuje ją 1,5 miliona osób. Na jej profilu regularnie pojawią się różnego rodzaju treści – od kadrów z wakacji po współprace reklamowe. Żona Radosława Majdana równie chętnie pokazuje swoją zgrabną sylwetkę. Właśnie ona stała się kością niezgody pomiędzy Rozenek a internautami.

Zobacz także: Michał Wiśniewski szokuje imieniem szóstego dziecka. Internauci kpią: „Jest ë na klawiaturach w polskich urzędach?”

Internauci krytykują Małgorzatę Rozenek. Gwiazda nie pozostawiła tego bez odpowiedzi

Na instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek pojawił się ostatnio krótki filmik. Na nagraniu widzimy, jak gwiazda wraz z mężem przechadza się ulicami Warszawy. Wielu osobom nie spodobał się opublikowany materiał. Internauci zarzucili żonie Radosława Majdana, że ma zbyt chude nogi. Gwiazda długo nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Opublikowała obszerny post, w którym odwołała się do idei ciałopozytywności. Wspomniała także o tolerancji. Zdjęcia, o których mowa, przedstawiają jej sylwetkę w różnych okresach – m.in. tuż po ciąży oraz kiedy udało jej się pozbyć niechcianych kilogramów. Małgorzata Rozenek swój wpis zaczęła od słów:

Kilka słów o tolerancji i ciałopozytywności. To działa w obie strony, najmilsi. Dużo się o niej mówi w kontekście osób z nadwagą i nawet zrobiliśmy jako społeczeństwo spory postęp w tym temacie, to jakoś ciągle nie rozumiemy, że ta cała ciałopozytywność ma obejmować różne typy sylwetki nawet te o zgrozo, szczupłe czy wręcz chude.

Następnie wyjaśniła:

W ciałopozytywności chodzi o uznanie, że każdy człowiek powinien mieć pozytywne wyobrażenie o własnym ciele. Pisanie komukolwiek, że jest za gruby, chudy, wysoki, niski, prosty, krzywy, taki czy owaki jest po prostu nadużyciem i brakiem uprzejmości, a tak naprawdę czymś gorszym. (…) Szanuję Was jako społeczność, ale nie interesuje mnie za bardzo Wasze zdanie na temat mojego wyglądu.

Później dosadnie zwróciła się do internautów:

Wyjście z domu nawet w krótkiej mini nie jest zachęceniem Was do wyrażania opinii na temat moich nóg. Czy wyjście bez makijażu, do wyrażania opinii o mojej twarzy. (...) Nie projektujcie na mnie swoich lęków, ograniczeń, przekonań albo zwykłego braku uprzejmości.

Zobacz także: Joanna Krupa już w Polsce! Jaki jest prawdziwy powód jej przyjazdu?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 22.05. - 28.05.
Horoskop tygodniowy 22.05. - 28.05. - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.05.2023 10:15
A niech się wali.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie