Książę Harry i Meghan Markle ścigani przez paparazzi. Niebezpieczny pościg trwał 2 godziny

Książę Harry i jego żona znaleźli się w sytuacji podobnej do tej, która przyczyniła się do tragicznej śmierci księżnej Diany.
Książę Harry i Meghan Markle ścigani przez paparazzi. Niebezpieczny pościg trwał 2 godziny
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/scandalous.media/)
18.05.2023

Życie członków brytyjskiej rodziny królewskiej od niepamiętnych czasów budzi ogromne zainteresowanie wśród ludzi z całego świata. Nie inaczej jest z księciem Harrym i Meghan Markle. Jeśli paparazzi mają ku temu okazję, bacznie śledzą każdy czyniony przez nich krok. Tym razem jednak przesadzili. Książę Harry i jego żona znaleźli się bowiem w sytuacji podobnej do tej, która przyczyniła się do tragicznej śmierci księżnej Diany. 

Zobacz także: Coraz większa liczba Polaków decyduje się na zatrudnienie przed ślubem... detektywa

„Niemal katastrofalny pościg” za księciem Harrym i Meghan Markle w Nowym Jorku

Książę Harry i Meghan Markle wraz z matką księżnej uczestniczyli we wtorkowy wieczór w gali Woman of Vision Awards w Nowym Jorku. Meghan odebrała w jej trakcie nagrodę. Podczas powrotu z gali doszło do bardzo niebezpiecznego incydentu. Kolejnego dnia rzecznik księcia poinformował o nim media.

Zeszłej nocy książę i księżna Sussex oraz pani Ragland brali udział w niemal katastrofalnym pościgu samochodowym prowadzonym przez grupę bardzo agresywnych paparazzi

W dalszej części oświadczenia rzecznik przekazał, że pościg trwał około dwie godziny. W jego trakcie cudem uniknięto kilku kolizji z udziałem innych pojazdów, pieszych, a także dwóch funkcjonariuszy policji. Nachalni paparazzi, aby zdobyć pożądany materiał fotograficzny, na każdym kroku tracili zdrowy rozsądek. Mieli wjeżdżać na chodniki i przejeżdżać na czerwonym świetle. Rzecznik przekazał też, że:

(...) chociaż bycie osobą publiczną wiąże się z pewnym zainteresowaniem opinii publicznej, nigdy nie powinno to odbywać się kosztem czyjegoś bezpieczeństwa.

Warto wspomnieć, że 31 sierpnia 1997 roku w wypadku samochodowym w Paryżu zginęła matka księcia Harrego, księżna Diana. Była wówczas ścigana  przez fotoreporterów

Nowojorski pościg za księciem Harrym i jego rodziną wywołuje coraz więcej emocji, zważywszy na to, że BBC, jak i „The New York Times” nie były w stanie zweryfikować wielu szczegółów, które go dotyczą. Nowojorska policja podała do informacji, że nie otrzymali żadnych doniesień o pościgu samochodowym z udziałem księcia.

Źródła:  The New York Times, BBC

Zobacz także: Elle Fanning i jej niezwykła lekcja wartości. Każda kobieta powinna wziąć sobie słowa gwiazdy do serca

Polecane wideo

Idealne buty na wiosnę. Będziesz chciała nosić je non stop
Idealne buty na wiosnę. Będziesz chciała nosić je non stop - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.05.2023 13:28
No cóż... Wiozący ich kierowca twierdzi, że ani dwie godziny (on podaje 10 minut), ani niebezpiecznie. Ot, normalnie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie