Michele Morrone jest w niej do szaleństwa zakochany. Kim jest Moara Sorio?

Co wiemy o ukochanej przystojnego aktora?
Michele Morrone jest w niej do szaleństwa zakochany. Kim jest Moara Sorio?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/moarasorio/)
16.05.2023

Decyzja o tym, by zagrać w ekranizacji erotyku „365 dni”, okazała się przełomowa dla kariery Michele Morrone. Włoski aktor zyskał gigantyczną popularność nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. W szybkim czasie liczba jego followersów na Instagramie wzrosła do niemal 16 milionów, a wraz z tym posypały się inne intratne propozycje: sesje zdjęciowe, nagranie płyty, okładki pism.

Zobacz także: Michele Morrone KONTRA Simone Susinna. Który przystojniejszy?

Dzisiaj Morrone bez wątpienia ma status jednego z najbardziej pożądanych mężczyzn na naszym globie. Jego fanki muszą jednak pogodzić się z tym, że aktualnie serce przystojnego Włocha jest zajęte. Od co najmniej 6 miesięcy 32-latek jest związany z piękną brunetką. Co o niej wiadomo?

Z kim spotyka się Michele Morrone?

W styczniu tego roku na Instagramie włoskiego aktora pojawiło się zdjęcie Moary Sorio. Dwa miesiące później na jej profilu ukazała się fotografia tych dwojga i rozwiewający wszelkie wątpliwości podpis: „Moja dusza jest zakochana w twojej”.

Co zatem wiadomo o partnerce Morrone? Sorio urodziła się 1 sierpnia 2002 roku w Zurychu, ma więc 20 lat. Szwajcarka zajmuje się zawodowo modelingiem, jest również influencerką. Przez pewien czas pracowała także w sektorze finansowym. Moara ma dwoje rodzeństwa: brata Fabio i siostrę Asię.

Jak podaje serwis newsunzip.com, ukochana Michele Morrone ma 167 cm wzrostu i waży 48 kilogramów. Na Instagramie obserwuje ją obecnie 236 tys. followersów.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Moary Sorio. Pasują do siebie?

Polecane wideo

Ile lat mają polskie gwiazdy? Lewandowska, Wieniawa, Lipińska & inne
Ile lat mają polskie gwiazdy? Lewandowska, Wieniawa, Lipińska & inne - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie