Radosław Majdan mówi o Dodzie. Byłej żonie zarzuca wiele. „Pewne rzeczy są słabe”

W najnowszym wywiadzie był niezwykle szczery (i zjadliwy) w temacie ich relacji.
Radosław Majdan mówi o Dodzie. Byłej żonie zarzuca wiele. „Pewne rzeczy są słabe”
Fot. KAPiF
09.05.2023

Chyba każdy pamięta, że Doda i Radosław Majdan byli niegdyś małżeństwem. Rozwiedli się jednak już wiele lat temu. Były piłkarz jest szczęśliwy u boku Małgorzaty Rozenek, z którą doczekał się syna, Henia. Doda ma trochę mniej szczęścia w miłości, jednak i ona zdaje się być teraz w związku, który daje jej spełnienie. Radosław Majdan jest jednak innego zdania. W najnowszym wywiadzie nie przebierał w słowach, mówiąc o swojej eks.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek chwali się świetną figurą w różowym bikini. Ma do fanów jedną prośbę

Radosław Majdan w ostrych słowach mówi o Dodzie

W ostatnim czasie Radosław Majdan udzielił wywiadu portalowi Plotek.pl. Niespodziewanie poruszył temat Doroty Rabczewskiej, a jego słowa cytują dziś wszystkie media. Mimo że były piłkarz wiedzie aktualnie spokojne życie i zdaje się stronić od skandali, tym razem nie udało mu się ugryźć w język. Wbił szpilę Dodzie. Mimo że od ich rozwodu minęło 16 lat, Doda ciągle docina dawnemu ukochanemu. On przez te wszystkie lata milczał. W końcu uznał, że pora odpowiedzieć. W rozmowie z dziennikarzem, Wiktorem Krajewskim, Radosław Majdan pozwolił sobie na stwierdzenie, że jego druga żona, Doda, chciała się na nim wybić:

Moja druga żona, można powiedzieć, że z premedytacją stalkera, od 15 lat konsekwentnie coś dodaje. (…) Jak patrzę na pewne małżeństwa, które się rozpadły i żona ma pretensje, to sobie mówię: oj, musicie się uzbroić w cierpliwość. Ja już ją mam 15 lat, bo ona [Doda – przyp. red.] cały czas z uporem maniaka coś przypomina. W pewnym momencie wydawało mi się, że to też chyba był moment na zaistnienie jej.

Obecny mąż Małgorzaty Rozenek odniósł się także do pewnej postaci w filmie „Dziewczyny z Dubaju” (za którego produkcję była odpowiedzialna m.in. Doda), która rzekomo miała być inspirowana nim samym:

Pewne rzeczy są słabe. Jeśli robisz w jakimś filmie rolę kogoś, kto jest podobny do mnie i bardzo mocno mnie przypomina, to już jest sprawa pewnie opierająca się o zniesławienie, bo to jest przekroczenie jakiejś granicy. Pokazuje to, jak bardzo ta druga strona nie może się pogodzić, jaka jest nieszczęśliwa, że cały czas ma w sobie tę frustrację po 15 latach.

Zobacz także: Tak Marcin Hakiel spędza czas z nową ukochaną. Pokazał filmik

Źródło: Plotek.pl 

Polecane wideo

Biżuteryjne hity sezonu. Obowiązują teraz trzy bardzo ciekawe trendy
Biżuteryjne hity sezonu. Obowiązują teraz trzy bardzo ciekawe trendy - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.05.2023 20:01
A może nie może mu wybaczyć ciągłych zdrad, Radek jeste i będzie kurwiarzem. Jego to nie bolało i nie ma co przezywać bo pewnie nawet nie pamięta tych kobiet…tragedia nie mezczyzna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.05.2023 05:52
Bo Doda jest niedojrzala, pamietliwa i zawistna. Lubi upokorzyc innych
odpowiedz

Polecane dla Ciebie