Polski aktor kupił zabytkowy zamek. „Spełniłem swoje marzenie”

O najnowszej inwestycji opowiedział w podcaście Żurnalisty. Pochwalił się nią także na Instagramie.
Polski aktor kupił zabytkowy zamek. „Spełniłem swoje marzenie”
Fot. AKPA (Piętka Mieszko)
09.05.2023
Sylwia Kropiewnicka

Maciej Musiałowski popularność zdobył dzięki wcielaniu się w jedną z głównych postaci w serialu TVN „Druga szansa”. Zagrał także w głośnej produkcji „Sala Samobójców: Hejter”. 29-latek spełnia się również jako muzyk. Niedawno był gościem podcastu Żurnalisty. Podczas rozmowy pochwalił się swoim najnowszym zakupem. Aktor zainwestował w zabytkowy zamek.

Zobacz także: Joanna Koroniewska pokazała kolejne zdjęcia z nowego mieszkania. Skłoniła fanów do dyskusji

Maciej Musiałowski kupił zamek niedaleko Wrocławia

Nadmiar gotówki, którym gwiazdy często dysponują, chętnie przeznaczają na kolejne nieruchomości. Równie ochoczo pokazują w Sieci efekty remontu. Przykładowo, fani Joanny Koroniewskiej są na bieżąco z postępami w urządzaniu jej nowego mieszkania. Z tego schematu wyłamał się 29-letni Maciej Musiałowski. Aktor i wokalista zdecydował się co prawda na zakup nieruchomości, nie jest to jednak mieszkanie w centrum Warszawy, a najprawdziwszy zamek. Mowa o XVIII-wiecznej budowli w Domanicach w województwie dolnośląskim. W ostatnim czasie Musiałowski był gościem podcastu Żurnalisty. O inwestycji mówił wówczas:

Zawsze chciałem mieszkać w zamku. 90 proc. moich snów to błąkanie się po pałacowych korytarzach, ucieczki z zamku. Teraz spełniłem swoje marzenie. I zostałem właścicielem zamku. A raczej zamek stał się moim właścicielem.

Swoim zakupem aktor pochwalił się na Instagramie. Fani są pod wrażeniem, a zaprzyjaźnione gwiazdy gratulują mu nowej nieruchomości. „Brawo, jesteś przykładem, jak afirmować swoje marzenia! Zawsze byłeś królewiczem, a teraz już w pełnej okazałości” – napisała Julia Wieniawa.

Portal Pudelek.pl dotarł do ceny nieruchomości. Na stronie zabytku widoczna jest oferta sprzedaży sprzed roku. Nie wiadomo, ile dokładnie Maciej Musiałowski zapłacił za swój nowy nabytek, jednak w lutym 2022 roku właściciele wystawili nieruchomość za 1 mln 950 tys. zł. Na miejscu ma powstać m.in. galeria sztuki.

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradza, czy jej rodzina jest na diecie. „Jemy według zasad, które wprowadziłam w naszym domu”

Źródło: Pudelek.pl 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Musialowski (@musialowskimaciej)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 8.05. - 14.05.
Horoskop tygodniowy 8.05. - 14.05. - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.05.2023 17:12
Lfuglihfshohfsgxcjhchvfkkhsf
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.05.2023 16:25
Co to w ogóle za stwierdzenie "nadmiar pieniędzy'? Pieniędzy można mieć za mało, to pewne, nigdy za dużo, cebulary.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.05.2023 13:06
ja marzę o własnym mieszkaniu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.05.2023 13:05
wow droga inwestycja
odpowiedz

Polecane dla Ciebie