Beata Kozidrak pierwszy raz mówi o zaręczynach. „Wszystkim życzę takiego związku”

Piosenkarka jest szczęśliwie zakochana. O swoim partnerze opowiedziała w najnowszym wywiadzie.
Beata Kozidrak pierwszy raz mówi o zaręczynach. „Wszystkim życzę takiego związku”
Fot. AKPA (Podlewski)
28.04.2023
Sylwia Kropiewnicka

Beata Kozidrak była jedną z gwiazd, które swoją obecnością uświetniły „Pink Party” organizowane przez portal Pudelek.pl. Gwiazda wraz z zespołem Bajm wykonała swoje największe przeboje. Ze sceny poinformowała także, że jest zaręczona. Teraz w rozmowie z Michałem Dziedzicem uchyliła rąbka tajemnicy w temacie swojego związku.

Zobacz także: Magdalena Stępień dodała post o samoakceptacji. Fani zarzucili jej hipokryzję, poszło o nogi

Beata Kozidrak mówi o zaręczynach i swoim partnerze

W ostatnim czasie Beata Kozidrak udzieliła szczerego wywiadu portalowi Pudelek.pl. Michał Dziedzic w rozmowie z gwiazdą poruszył temat m.in. jej zaręczyn. Przypomnijmy, że gwiazda podczas „Pink Party” pochwaliła się pierścionkiem, który nazwała „czterema karatami szczęścia”. Teraz w pięknych (lecz enigmatycznych) słowach opowiedziała o swoim partnerze:

Na razie mam pierścionek, a co będzie dalej, to ja nie wiem. Mój partner nie jest na pokaz. Jemu wystarczy, że ja jestem osobą rozpoznawalną. Jestem szczęśliwa, jestem kochana i kocham. Przeżyliśmy wspólnie wiele pięknych chwil, które na zawsze zostaną ze mną i w moim sercu. Wszystkim życzę takiego związku.

Beata Kozidrak czule o swoich fanach

Beata Kozidrak na polskiej scenie muzycznej jest od wielu lat. Przez ten czas zdobyła wierną rzeszę fanów, którzy licznie przychodzą na jej koncerty. Gwiazda dostaje od nich także masę listów. Podczas najnowszego wywiadu opowiedziała o sytuacji, która zapadła jej w pamięć:

Ta historia mnie kompletnie powaliła. Pan policjant z Opola dzięki piosence „Dwa serca, dwa smutki” mógł „odzyskać psychicznie” swoją żoną, która straciła wolę życia. Czekali długo na potomstwo, i kiedy wreszcie udało się jej urodzić dziecko, nagle się zamknęła w sobie i gdzieś odpłynęła totalnie. Kiedyś w radiu w samochodzie usłyszeli tę piosenkę i ona zwróciła na nią uwagę, on zauważył, że ta piosenka ją otwiera. I dzięki niej się otworzyła emocjonalnie. Ten pan przyszedł później do mnie po koncercie w Opolu z kwiatami i podziękował mi.

Zobacz także: 6 mln fanów na Instagramie i życie w nieprawdopodobnym luksusie. Kim jest Caroline Derpienski?

Źródło: pudelek.pl 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Polecane wideo

Jak ubrać się na wiosenną randkę? W tych fenomenalnych stylizacjach zrobisz wielkie wrażenie
Jak ubrać się na wiosenną randkę? W tych fenomenalnych stylizacjach zrobisz wielkie wrażenie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie