6 mln fanów na Instagramie i życie w nieprawdopodobnym luksusie. Kim jest Caroline Derpienski?

„Jestem głodna sukcesu” – mówi wprost celebrytka, o której ostatnio jest bardzo głośno.
6 mln fanów na Instagramie i życie w nieprawdopodobnym luksusie. Kim jest Caroline Derpienski?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/carolinederpienski/)
27.04.2023

W 2022 roku polskie media rozpisywały się o Karolinie Derpieńskiej, modelce i influencerce z Białegostoku, która na co dzień mieszka w Miami. 22-letnia celebrytka ogłosiła wówczas na Instagramie, że rozstała się z dużo starszym od niej milionerem.

Pokazał swoją prawdziwą twarz. Czuję się jak idiotka, ale wiem, że moje dwuletnie przeżycie dało mi ogromną wiedzę, którą będę mogła się dzielić z wami. Wiem, że większość kobiet niestety jest w takich toksycznych związkach, wiem, że niektóre nawet nie mogą z tego wyjść ze względu na to, że np. dzieci, kredyty, długi staż w związku. Ale uważam, że to wszystko nie jest warte i trzeba się odciąć. Te loga, te torebki, te kłamstwa, to wszystko nie jest warte codziennych łez, nie jest warte poniżenia przez faceta, przez kogo? Przez 60-letniego faceta, który nie szanuje nikogo!

- tłumaczyła emocjonalnie. Kilka dni później wyznała zaś, że cała afera była przez nią zmyślona jedynie po to, aby sprawdzić czy media podejmą dyskusję na temat złego traktowania kobiet przez mężczyzn. Ogłosiła przy tym, że przyjęła oświadczyny od swojego 35 lat starszego partnera.

Zobacz także: „Granica chudości została przekroczona”. Internauci są zszokowani figurą Julii Dybowskiej

Kim jest Karolina Derpieńska?

Dla wielu osób zaskoczeniem może być to, że Caroline ma arystokratyczne korzenie. - Herb szlachecki Ślepowron z okresu Piastów jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych herbów Polski i oprócz rodziny influencerki nosili go np. Ignacy Mościcki, Karol Szymanowski czy Wojciech Jaruzelski. Babcia modelki, Anna von Pankow, była damą dworu samej carycy Aleksandry Romanowej – czytamy na plejada.pl.

Obecnie życie celebrytki przypomina bajkę. Podróżowanie po świecie, miliony na koncie, rozwijanie kolejnych biznesów, modeling. Jak przyznaje w jednym z wywiadów, jej głównym źródłem dochodu jest bycie influencerem. Za jeden post sponsorowany Caroline dostaje nawet kilkadziesiąt tysięcy dolarów. W co je inwestuje? Przede wszystkim w diamenty, luksusowe torebki, zegarki, a także nieruchomości.

Luksusowe życie Derpieńskiej przyciąga na jej Instagram kolejnych followersów. Obecnie obserwuje ją tam już ponad 6 mln osób.

W naszej galerii znajdziecie kilka ciekawostek na temat celebrytki, o której ostatnio w naszym kraju jest wyjątkowo głośno.

Polecane wideo

Jak mieszka Julia Dybowska?
Jak mieszka Julia Dybowska? - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 09.05.2023 20:48
Wygląda jak gówno
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 09.05.2023 17:13
Jest debilem
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.05.2023 07:27
nakręcacie sławę i zainteresowanie "nikim", a to wszystko zmyślone na maksa. kasiorę dostaliście za tę reklamę?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie