Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie mogą dostać rozwodu? Aktorka zmieniła treść pozwu

Para nie żyje razem już od długiego czasu.
Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie mogą dostać rozwodu? Aktorka zmieniła treść pozwu
Fot. AKPA (Piętka Mieszko)
25.04.2023

Mimo że Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się już ponad roku temu, nadal nie mogą dostać rozwodu. Media donoszą, że aktorka zdecydowała się zmienić treść pozwu, aby przyśpieszyć wspomniany rozwód, który, jak mówił Królikowski, jest już tylko formalnością.

Zobacz także: Beata Kozidrak jest zaręczona! Pochwaliła się kosztownym pierścionkiem

Joanna Opozda zmieniła treść pozwu rozwodowego?

Uczucie pomiędzy Joanną Opozdą a Antonim Królikowskim zgasło tak szybko, jak się pojawiło. Mimo że para doczekała się wspólnie dziecka, syna Vincenta, nie wychowują go razem. W zasadzie rozstali się jeszcze przed przyjściem na świat pociechy. Jak niegdyś informował „Super Express”, pozew rozwodowy wpłynął do Sądu Okręgowego w Warszawie w maju 2022 r. Złożyła go zarówno Joanna Opozda, jak i Antoni Królikowski. Parę wówczas poinformowano, że na rozprawę mogą czekać nawet rok. Ten czas już minął, a terminu rozprawy nie ustalono do tej pory. Aktorka miała wówczas złożyć pozew z orzeczeniem o winie Królikowskiego. Teraz „Super Express” informuje jednak, że matka Vincenta planuje zmienić treść pisma. Jak poinformował tabloid na podstawie informacji od osoby z bliskiego otoczenia pary:

Joannę poinformowano, że jeśli będzie chciała udowodnić w sądzie winę Antka, sprawa będzie ciągnąć się latami. To ją załamało. Chciałaby wszystko jak najszybciej zakończyć, więc zamierza zrezygnować z orzekania o winie.

Jeśli celebrytka chciałaby orzekać o winie Królikowskiego, aktor także chciałby udowodnić, że to nie tylko on jest winiec rozpadu małżeństwa. Informator podsumował to słowami:

Batalia sądowa trwałaby wieki. A na to nikt nie ma siły.

Zobacz także: Joanna Racewicz świętuje 15. urodziny syna. Pokazała zdjęcia sprzed lat

Źródło: plotek.pl/„Super Express”

Polecane wideo

Czy „magiczne” body Kim Kardashian naprawdę działa? TikTokerki pokazują efekt przed i po
Czy „magiczne” body Kim Kardashian naprawdę działa? TikTokerki pokazują efekt przed i po - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie