Klaudia Halejcio potwierdziła zaręczyny. „Będzie ślub!”

Najpierw pokazała suknię ślubną, potem pierścionek zaręczynowy.
Klaudia Halejcio potwierdziła zaręczyny. „Będzie ślub!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/klaudiahalejcio/)
14.04.2023
Sylwia Kropiewnicka

Kladuia Halejcio i jej ukochany, Oskar, już niedługo staną na ślubnym kobiercu? Wszystko na to wskazuje! Influencerka pochwaliła się okazałym pierścionkiem. Posypały się gratulacje.

Zobacz także: Klaudia Halejcio pochwaliła się wielkanocną metamorfozą swojej willi. Czuć świąteczny klimat?

Klaudia Halejcio się zaręczyła!

Klaudia Halejcio w ostatnim czasie jest na językach wszystkich. Przed Wielkanocą media rozpisywały się o sposobie, w jaki udekorowała swój dom na święta. Wczoraj rano wszyscy śmiali się z jej nowego filmiku, na którym pokazała, jak wygląda noc poślubna. Natomiast wieczorem jeszcze tego samego dnia fani gratulowali jej zaręczyn. Pierścionek, który widzimy na palcu gwiazdy, robi wrażenie. O kolejnym kroku w związku Halejcio i jej ukochanego media donosiły już pod koniec 2022 roku. Influencerka jednak dopiero teraz potwierdziła zaręczyny na Instagramie, gdzie dodała post, który okrasiła jednoznacznym podpisem:

Najlepsze, co może Ci się w życiu przytrafić, to spotkać osobę, która ma tak samo nie po kolei w głowie jak Ty. Możecie wreszcie wszystko razem robić nie po kolei. Prawidłowa kolejność powinna być taka: Ślub - wspólne mieszkanie - dziecko. My robimy dokładnie odwrotnie! Będzie ślub!

Pod postem Klaudii Halejcio pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i gratulacji. „Najpiękniej jest żyć w zdrowiu, miłości i szczęściu PO SWOJEMU. Brawo! Jedyna słuszna kolejność, to taka, jaką sami Wy ustalacie” – napisała Ewa Chodakowska. „Tak trzeba żyć” – dodała Natalia Siwiec. 

Zobacz także: Klaudia Halejcio jest macochą. Jej narzeczony ma córkę z poprzedniego związku

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Polecane wideo

To nazwisko nosi najwięcej kobiet w Polsce
To nazwisko nosi najwięcej kobiet w Polsce - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Cecylia (Ocena: 5) 16.04.2023 20:51
Przepiękny pierścionek! ja mam delikatniejszy i mnie mój facet o rękę poprosił w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Myślałam, że chciał po prostu miło i aktywnie czas spędzić a tu proszę tak mnie zaskoczył skubany. Zgodziłam się!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie