Danuta Martyniuk jest zazdrosna o Zenona? „Znam swojego męża”

Żona króla disco polo w szczerym wywiadzie zdradziła, jak odnosi się do fanek, które otaczają jej męża.
Danuta Martyniuk jest zazdrosna o Zenona? „Znam swojego męża”
Fot. AKPA (Baranowski Michał)
13.04.2023
Sylwia Kropiewnicka

Zenon Martyniuk nazywany jest przez wielu królem disco-polo. Gwiazdor od lat cieszy się ogromną popularnością. Otaczają go fanki w różnym wieku. Co na to jego żona, Danuta?

Zobacz także: Anna Lewandowska zaskoczyła fanów zdjęciem Klary. Dokładnie widać twarz dziewczynki

Danuta Martyniuk jest zazdrosna o fanki, które otaczają jej męża?

Danuta Martyniuk i jej ukochany, Zenon, od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Mimo że jak często bywa w przypadku związków z tak długim stażem, pojawiają się trudności, oni sprawiają wrażenie nadal bardzo w sobie zakochanych. Król disco polo często jest w trasie. Na licznych koncertach pojawia się mnóstwo fanek. Co na to jego żona? Danuta Martyniuk w szczerej rozmowie z dziennikarką Plotka powiedziała, czy jest zazdrosna o męża:

Ja nigdy nie byłam zazdrosna, bo znam swojego męża. Mam do niego zaufanie i wiem, na co go stać. Fanka to fanka. U niego to jest tylko fanka. Że zdjęcia robi... ja nie jestem o to zazdrosna.

Żona muzyka zdradziła, że życie z gwiazdą estrady wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Podkreśliła, że szczególnie uciążliwe są ciągłe wyjazdy, które namnażają ilość obowiązków domowych. Bycie żoną gwiazdy ma jednak swoje plusy. Danuta Martyniuk nie musi się martwić o domowy budżet. Zdradziła, że kiedy coś jej się podoba (zwłaszcza torebki, do których ma niemałą słabość), po prostu to sobie kupuje:

Lubię bardzo te markowe torebki. Wiem, że ta torebka zawsze będzie na czasie i modna. Nie straci na swojej wartości. Wiadomo, te rzeczy od projektantów nie tracą na wartości i są wytrzymałe, nie niszczą się.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska chce mieć kolejne dziecko? Postawiła na szczerość

Źródło: Plotek.pl 

Polecane wideo

Wszystkie dziewczyny noszą teraz manicure half moon. Robi wrażenie!
Wszystkie dziewczyny noszą teraz manicure half moon. Robi wrażenie! - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Basia (Ocena: 5) 14.04.2023 13:04
Każda silna i niezależna kobiety powinna dbać o antykoncepcję! Polecam mechaniczną formę antykoncepcji dla kobiet - diafragmę dopochwową Caya
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie