Blanka Lipińska spędzi Wielkanoc w Egipcie. Na nowym zdjęciu pokazała partnera

Kto jeszcze z nimi leci?
Blanka Lipińska spędzi Wielkanoc w Egipcie. Na nowym zdjęciu pokazała partnera
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)
06.04.2023

Po rozstaniu z Baronem Blanka Lipińska przyznała, że bycie w medialnym związku sporo ją nauczyło, zwłaszcza gdy ten dobiegł końca. Przechodzenie przez trudne emocje było dodatkowo spotęgowane wszechobecnymi publikacjami w mediach. Kiedy więc autorka erotyków ponownie się zakochała, początkowo utrzymywała nową relację w tajemnicy.

O tym, że jej ukochany to Paweł Baryła – scenograf współpracujący z nią m.in. na planie ekranizacji „365 dni” – fani dowiedzieli się dzięki fotorelacji z nowojorskiej premiery filmu. Zakochani zapozowali wówczas razem na ściance, a personalia partnera Blanki przestały być tajemnicą.

Od tamtej pory Lipińska nie zamieszcza co prawda wspólnych zdjęć z ukochanym na Instagramie, jednak od czasu do czasu pokazuje go na Instastories, które znikają z profilu po 24 godzinach. Przypomnijmy: Blanka Lipińska pojechała z partnerem do Tulum. Pokazała Pawła Baryłę na zdjęciu

Dzisiaj z kolei autorka bestsellerów wybrała się z ukochanym, rodziną oraz przyjaciółmi do Egiptu. Zdjęcie z lotniska wrzuciła na InstaStories. Obserwujecie profil Blanki? Lubicie jej relacje?

blanka Lipińska leci do Egiptu

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)

Polecane wideo

Blanka Lipińska pokazała dom rodzinny i… swoje zdjęcia na ścianach. „Duże samouwielbienie”
Blanka Lipińska pokazała dom rodzinny i… swoje zdjęcia na ścianach. „Duże samouwielbienie” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie